E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Petrit Vasili

Etiketim: Petrit Vasili

Shpopullimi, Vasili: Shqipëria në rrezik më të madh se në 1913-n,...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka reaguar sërish ditën e sotme lidhur me shqetësimin e ngritur më herët nga Presidenti Ilir...

Vasili nxjerr videon: Më e pakta, mbylleni gojën dhe ikni!

Nga Petrit Vasili Më e pakta mbylleni gojën dhe ikni!(VIDEO). Sot po na thonë Rama dhe sejmenët e tij në politikë dhe media, që medemek në...

Përgjimi i WhatsApp dhe Viber? Vasili: E ringjallën totalisht Partinë e...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po kthen përgjimet si në kohën e komunizmit. Vasili ka postuar në facebook një...

Vasili: Do padisim në Kushtetuese koncesionet për Milot-Balldren, Orikum-Dukat

Pasi Kuvendi miratoi dje dy projektligjet për koncesionet e rrugëve Orikum-Dukat dhe Milot-Balldren, Lëvizja Socialiste vjen me një reagim të ashpër. Përmes një konference...

Koncesioni Milot-Balldre, Vasili: BE flet kur askush nuk ka interes ta...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar në lidhje me koncesionin e rrugës Milot-Balldren, ndërsa ka risjellë në vëmendje një letër të hapur që...

Vasili: LSI nuk ka ndërhyrë për të pasur anëtarë në Gjykatën...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka komentuar për lajmet ku përmendet kjo forcë politike në lidhje me Gjykatën Kushtetuese dhe të Lartë. Sipas Vasilit,...

Futbollistët e Kombëtares, Vasili: Heqja e pasaportave diplomatike, turp dhe marrëzi

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në facebook, ka akuzuar qeverinë për heqjen e pasaportave diplomatike për futbollistët e Kombëtares. Sipas Vasilit,...

“Do digjej Kuvendi”, Vasili: Bashkë me Bardhin pamë një grup personash…!...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, komentoi deklaratën e fortë të Presidentit Ilir Meta, i cili tha në Komisionin Hetimor se ka pas informacione që...

Vasili: Komisioni hetimor fillon për faqe të zezë! Fjalimi i Ulsit...

Nga Petrit Vasili:  Komisioni hetimor për Presidentin fillon për faqe të zezë. Ulsiu duke shkelur rregulloren e Kuvendit e fillon me fjalimin e çartur të porositur...

Petrit Vasili: Sot jam me kuq e zinjtë më shumë se...

Nga Petrit Vasili: Jam me kuq e zinjtë sot më shumë se dje!!! Djem të kombëtares kuq e zi jam me ju! Jam edhe me Edi Rejën! Ju...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com