E dielë, Shtator 22, 2019

TCH, sizmologu grek, Tselentis: Kujdes, një tërmet tjetër në Adriatik mund të jetë shkatërrues

Gazetari Aleksandër Marku i Top Channel ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u citua më
TCH, sizmologu grek, Tselentis: Kujdes, një tërmet tjetër në Adriatik mund të jetë shkatërrues

Petrit Vasili: Nuk ka pse Rama bën propogandë televizive si “inxhinier” duke bërë show

Petrit Vasili në emër të LSI ka sulmuar fort kryeministrin Rama që po bën propogandë live duke mbledhur qeverinë, e
Petrit Vasili: Nuk ka pse Rama bën propogandë televizive si “inxhinier” duke bërë show

Ironia e Manjanit: Rama erdhi me parashutë. Hajde mbaje propagandën tani!

Ish-ministri i drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar për propagandën e që po bën qeveria për situatën e krijuar në vend
Ironia e Manjanit: Rama erdhi me parashutë. Hajde mbaje propagandën tani!

Tërmet, panik dhe kaos dje në Shqipëri. Lëkundjet vazhdojnë Durrës-Tiranë

-Ky ishte tërmeti më i fortë që prej 15 prillit të vitit 1979. Shqipëria ndodhet në një zonë të rrezikshme
Tërmet, panik dhe kaos dje në Shqipëri. Lëkundjet vazhdojnë Durrës-Tiranë

Ulsi Manja: Do të hetoj Presidentin Meta. Kush e informoi për tërmetet?!

Pas tronditjes së tërmetit të tmerrshëm, 5.8 të shkallës Rihter dhe me intensitet mbi 7 ballë, pasditen e djeshme dhe
Ulsi Manja: Do të hetoj Presidentin Meta. Kush e informoi për tërmetet?!

Kur Presidenti paralajmëroi tërmetet, sulmet e njerëzve të Ramës ishin katastrofike

Presidenti Meta paralajmëroi para dy muajve institucionet shqiptare se duhet të marrin masa paraprake në ndihmë të qytetarëve, pasi sipas
Kur Presidenti paralajmëroi tërmetet, sulmet e njerëzve të Ramës ishin katastrofike

Tërmeti shkund prapë Durresin dhe Tiranën në mesnatë, ora 00.08

Nuk ndalojnë lëkundjet e tërmetit në Tiranë dhe në Durrës. Në orën 00.08 të së dielës, sapo kishte kaluar mesnata
Tërmeti shkund prapë Durresin dhe Tiranën në mesnatë, ora 00.08

Dëmet nga tërmeti; 130 shtëpi dhe 7 pallate të dëmtuar, 105 persona të plagosur (FOTO/VIDEO)

Tërmetet që goditën sot Shqipërinë kanë shkaktuar dëme të mëdha. Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka në orën 19:30 informoi se
Dëmet nga tërmeti; 130 shtëpi dhe 7 pallate të dëmtuar, 105 persona të plagosur (FOTO/VIDEO)

Presidenti Meta në epiqendrën e tërmetit, në Durrës: Të jemi të përgatitur për çdo situatë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndodhet në qytetin e Durresit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit të fortë 7.5 ballë
Presidenti Meta në epiqendrën e tërmetit, në Durrës: Të jemi të përgatitur për çdo situatë

Shqipëria lëkundet. Tërmet 5. 8 dhe 7.5 ballë. 68 të lënduar (FOTO/VIDEO)

Tre tërmete të fuqishme kanë goditur sot Shqipërinë e Mesme. Lekundje të forta janë ndjerë në Durrës dhe në kryeqytet
Shqipëria lëkundet. Tërmet 5. 8 dhe 7.5 ballë. 68 të lënduar (FOTO/VIDEO)

INSTALO APLIKACIONIN E KOHA JONE
POLITIKA

POLITIKA

Akuzë e fortë e Kokëdhimës: Rama dhe Tahiri organizuan mbjelljen e...

I ftuar në Syri TV, kryetari i partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima teksa komentoi vendimin...

AKTUALITET

Elbasan/ Tërmeti dëmton 113 banesa, Balla viziton Belshin

Në qarkun e Elbasanit kanë janë dëmtuar gjithsej 113 banesa nga tërmeti i së shtunës. Pjesa më e madhe e objekteve të dëmtuara raportohet...

Zhduket 29-vjeçari, policia arreston dy persona. Ja çfarë ka ndodhur

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Vlorë, me protagonistë persona me lidhje gjaku me njëri-tjetrin. Më datë 16 shtator 2019 ka humbur kontaktet me...

FACEBOOK-MAGAZINA

SPORT

EDITORIAL

Kur Presidenti paralajmëroi tërmetet, sulmet e njerëzve të Ramës ishin katastrofike

Presidenti Meta paralajmëroi para dy muajve institucionet shqiptare se duhet të marrin masa paraprake në ndihmë të...

FORUM

Urgjentisht…

Nga Kastriot Islami Tërmeti i djeshëm dhe të gjithë ato që kanë pasuar atë dje, mbrëmë, natën dhe...

FACEBOOK-MAGAZINA

BOTA

KOSOVA

SHENDETI

KULTURA

HUMOR

Ndiqni ne Facebook

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com