VIDEO/ Kur Edi Rama fyente Edi Palokën

Incidenti i sotëm, me bojatisjen e Edi Ramës i ka fillesat që seanca më parë, ku Edi Rama shfaqet duke ironizuar Edi Palokën për të folurën e tij.

Sjelljet e Edi Ramës kanë qenë përherë të papranueshme dhe kanë sjellë gjithmonë reagime ndaj tij.

Po sjellja e një jave më parë e Edi Ramës ka sjellë edhe bojatisjen e tij të sotme.