Menu
Ja marrëveshja që Rama dhe Basha kanë rënë sot dakord në parim

Ja marrëveshja që Rama dhe Basha kanë rënë sot dakord në parim

Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha kanë rënë dakord parimisht mbi një draft për zgjidhjen e krizës politike. Gazseta ka siguruar një kopje të këtij drafti pë...

Editoriali i "KOHA JONE"

Duhet një i huaj të pajtojë dy shqiptarë!

22-12-2014

Duhet një i huaj të pajtojë dy shqiptarë!

Është një turp i vërtetë që duhet të vijnë nga Brukseli të na pajtojnë. Tamam si ato kalamajtë e katundit që...

Kukan ikën nga Tirana pa marrëveshje, negociatat vazhdojnë

22-12-2014

Kukan ikën nga Tirana pa marrëveshje, negociatat vazhdojnë

Më shumë se 7 orë nuk kanë mjaftuar që të finalizojnë një marrëveshje mes dy kampeve politike. Pas takimeve të zhvilluara sot, me kreun e PD-së, Lulzim Basha, kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Kuvendit...

Politika

Zbardhet drafti që Kukan ka propozuar mes palëve

22-12-2014

Zbardhet drafti që Kukan ka propozuar mes palëve

Pas shumë orë bisedimesh mes palëve në Tiranë dhe që vazhduan edhe më vonë n&...

Rama mbledh grupin e PS, informon deputetet për negociatat me PD

22-12-2014

Rama mbledh grupin e PS, informon deputetet për negociatat me PD

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar n&eum...

Berisha: Buxheti i gropes perfundon ne Grope! Digjen mbi 60% te fondeve te parashikuara per investime!!

22-12-2014

Berisha: Buxheti i gropes perfundon ne Grope! Digjen mbi 60% te fondeve te parashikua…

Nje vit me pare Edi Rama, per nje muaj me rradhe, bertiste nga mengjesi ne darke duke i rene gjoksit se, buxheti i vi...

Rama, konferencë shtypi më 31 dhjetor: Më dërgoni pyetje në Twitter e Facebook

22-12-2014

Rama, konferencë shtypi më 31 dhjetor: Më dërgoni pyetje në Twitter e Facebook

Kryeministri Edi Rama do të mbajë një konferenë më 31 dhjetor, për të bër&eum...

Berisha: Bojkoti afër thyerjes, vendimin e merr Këshilli Kombëtar

22-12-2014

Berisha: Bojkoti afër thyerjes, vendimin e merr Këshilli Kombëtar

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet se zgjidhja e ngërçit politik mazhorancë-opozit&eum...

Ekonomi

22-12-2014

Rama inspekton punimet e investimet në Bulqize dhe Burrel

Kryeministri Rama ishte këtë te hënë ne Bulqize, ku u njoh me nje sere projektesh qe po ndër...

Rama:Viti 2014, fundi i kapitullit padron-çirak mes shtetit dhe sipërmarrjes

22-12-2014

Rama:Viti 2014, fundi i kapitullit padron-çirak mes shtetit dhe sipërmarrjes

Fjala e kryeministrit Edi Rama në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Bleta e Artë&rdqu...

Huamarrja, Ligjet dhe Ekonomia miratojnë propozimin e Qeverisë/Brace: Nuk do të kalohet niveli i borxhit

22-12-2014

Huamarrja, Ligjet dhe Ekonomia miratojnë propozimin e Qeverisë/Brace: Nuk do të kaloh…

Komisioni i Ekonomisë ka miratuar në parim ndryshimet e propozuara në ligjin për huamarrjen ...

Ministri Ahmetaj paralajmëron: 2015 do të jetë viti i luftës kundër informalitetit

22-12-2014

Ministri Ahmetaj paralajmëron: 2015 do të jetë viti i luftës kundër informalitetit

Nuk kishte moment me të mirë sesa për t`ua deklaruar aty përballë, në një aktivite...

Nga Kosova

Thaçi ia kthen ‘borxhin’ Mustafës - ia mbush gotën me ujë

22-12-2014

Thaçi ia kthen ‘borxhin’ Mustafës - ia mbush gotën me ujë

Zëvendëskryeministri, Hashim Thaçi duket se ia kthej borxhin kryeministrit Isa Mustafa. Derisa t&eum...

Babai kosovar në kërkim të fëmijëve të humbur, dyshon se janë përfshirë në ISIS

22-12-2014

Babai kosovar në kërkim të fëmijëve të humbur, dyshon se janë përfshirë në ISIS

Një qytetar zviceran me origjinë nga Kosova dhe i cili jeton në Zurih të Zvicrës po kër...

Sheshel e pranon që ka vrarë njerëz

21-12-2014

Sheshel e pranon që ka vrarë njerëz

I akuzuari i Tribunalit të Hagës, Vojsilav Sheshel, i ka thënë një mediumi boshnjak se &ldqu...

Meta në Kosovë, nxitet promovimi i produkteve shqiptare

21-12-2014

Meta në Kosovë, nxitet promovimi i produkteve shqiptare

/.- Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, mori pjesë në mbrëmjen e organizuar nga ambasada shqiptare në...

Intevista

ISIS:Eshte ceshtje kohe, por do ta pushtojme Europen!

22-12-2014

ISIS:Eshte ceshtje kohe, por do ta pushtojme Europen!

Një gazetar gjerman ka depërtuar brenda territorit të ISIS, dhe ka marrë në pyetje luftë...

Ramush Haradinaj: Askush nuk mund të shfajësohet për gjendjen në Kosovë

20-12-2014

Ramush Haradinaj: Askush nuk mund të shfajësohet për gjendjen në Kosovë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, tha në një intervi...

Basha: Marrëveshje për dekriminilazimin dhe mirëfunksionimin e Parlamentit‏

18-12-2014

Basha: Marrëveshje për dekriminilazimin dhe mirëfunksionimin e Parlamentit‏

Intervistë e Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha nga Brukseli ku mori pjesë në pun...

Flet ish-diplomati i parë hebre në Tiranë: “Dimë t’i dallojmë shqiptarët nga ata syresh që shkojnë te ISIS”

18-12-2014

Flet ish-diplomati i parë hebre në Tiranë: “Dimë t’i dallojmë shqiptarët nga ata syre…

Ambasadori Ehud Gol, ish-diplomati i parë hebre në Tiranë dhe ish-këshilltari diplomatik i presid...

ShowBiz

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

22-12-2014

Ronela Hajati shume seksi

Ronela Hajati shume seksi

Këngëtarja Ronela Hajati ka realizuar disa foto të reja, e ku shfaqet mjaftë seksi. A nuk jan&eum...

22-12-2014

Sofia Jaramillo, spanjollja që po çmend boten e modes

Sofia Jaramillo, spanjollja që po çmend boten e mo…

Sofia Jaramillo, spanjollja që po çmend boten e modes

22-12-2014

Genta Ismajli: Mos me prekni në moral dhe imazh

Genta Ismajli: Mos me prekni në moral dhe imazh

Pas reagimit të ekipit të saj, Genta Ismajli ka reaguar edhe në Facebook. Ajo ka thënë se nu...

22-12-2014

Express pyet Alketën: Kur duhet të bëjmë seks?

Express pyet Alketën: Kur duhet të bëjmë seks?

Prezantuesja e Dance With Me, Alketa Vejsiu postoi në Instagram një foto me mesazhin: kërce gjithë...

21-12-2014

“Miss Bumbum Brazil 2014 ” Indianara Carvalho pushton faqet e mediave

“Miss Bumbum Brazil 2014 ” Indianara Carvalho push…

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në Brazil për momentin, e sidomos për të pa...

21-12-2014

Tani, të brendshme me "drita"

Tani, të brendshme me "drita"

Një linjë të brendshmesh sensuale ka vendosur që të përdorë një teknikë ...

21-12-2014

Kate Upton shpallet femra më seksi në planet

Kate Upton shpallet femra më seksi në planet

  Nuk është votim i fansave të modeles dhe aktores së bukur 22-vjeçare, por revis...

21-12-2014

Kjo femër mund t’i bëjë të gjithë për vetë

Kjo femër mund t’i bëjë të gjithë për vetë

Sofia Jaramillo është një nga femrat më seksi në Kolumbi. Modelja e njohur ka pohuar se ...

21-12-2014

Nicki Minaj nuk e ndjen të ftohtin, shfaqet nudo

Nicki Minaj nuk e ndjen të ftohtin, shfaqet nudo

Nicki Minaj ka publikuar disa prej fotove të kalendarit të saj që është në shitje onlin...

21-12-2014

Ja bukuroshja që i rrëmbeu zemrën Putinit

Ja bukuroshja që i rrëmbeu zemrën Putinit

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin tha se është i dashuruar dhe se kjo dashuri është recipro...

21-12-2014

Soni Malaj  superseksi

Soni Malaj superseksi

Soni Malaj nje nga kengetaret dhe femrat superseksi qe sfidon shume modele boterore

21-12-2014

Konkurencë mes motrave per te pasmet !

Konkurencë mes motrave per te pasmet !

Kim dhe Khloe Kardashian janë motra por kjo nuk është e përbashkëta e tyre e vetme. Ato ...

20-12-2014

Dekolteja e ekzagjeruar e Joanës

Dekolteja e ekzagjeruar e Joanës

Së fundmi ajo ka pranuar se nuk është gati për t’u bërë nënë. T&eu...

20-12-2014

Kolumbiania e zjarrtë

Kolumbiania e zjarrtë

Sofia Vergara numërohet si një nga femrat më të zjarrta në planet. Në fakt të till...

20-12-2014

Kush nuk do të donte t’i hipte këtij motorri?!

Kush nuk do të donte t’i hipte këtij motorri?!

Janë publikuar fotot e kalendarit të viti 2015 për markën e njohur të motorrëve Barracu...

20-12-2014

Ja si e uron ish- e dashura Brad Pitt!

Ja si e uron ish- e dashura Brad Pitt!

Ajo ishte vetëm 17 vjeçe kur u lidh me aktorin ende të pazbuluar që quhej Brad Pitt. Dhe t...

Kohajone videoAksident i çuditshëm

0 sec.
Views: 0
Aksident i çuditshëm

Të shikosh vdekjen me sy

0 sec.
Views: 0
Të shikosh vdekjen me sy

Kamera e fshehtë!

0 sec.
Views: 0
Kamera e fshehtë!

Dasëm në Kosovë

0 sec.
Views: 0
Dasëm në Kosovë

Polici, shembull të gabuar

0 sec.
Views: 0
Polici, shembull të gabuar

Nje dash ka deshire te luaje

0 sec.
Views: 0
Nje dash ka deshire te luaje

Kujdes se mos biesh

0 sec.
Views: 0
Kujdes se mos biesh

Te qeshim se bashku

0 sec.
Views: 0
Te qeshim se bashku

All I Want For Christmas Is You

0 sec.
Views: 0
All I Want For Christmas Is You

Mosmarreveshje midis gjigantesh

0 sec.
Views: 0
Mosmarreveshje midis gjigantesh

Nje duel ne mes te fortesh

0 sec.
Views: 0
Nje duel ne mes te fortesh

Këta janë dhëmbë të fortë

0 sec.
Views: 0
Këta janë dhëmbë të fortë

I ndëshkoi zoti!

0 sec.
Views: 0
I ndëshkoi zoti!

Kjo është çmenduri!

0 sec.
Views: 0
Kjo është çmenduri!

Rroftë fotoshop-i!

0 sec.
Views: 0
Rroftë fotoshop-i!

Jennifer Lopez - Booty ft. Iggy Azalea

0 sec.
Views: 0
Jennifer Lopez - Booty ft. Iggy Azalea

Whitney Houston - When You Believe

0 sec.
Views: 0
Whitney Houston - When You Believe

Toni Braxton - Un-Break My Heart

0 sec.
Views: 0
Toni Braxton - Un-Break My Heart

Bryan Adams - Please Forgive Me

0 sec.
Views: 0
Bryan Adams - Please Forgive Me

Bon Jovi - Always

0 sec.
Views: 0
Bon Jovi - Always

Guns N Roses - November Rain ( Video Original )

0 sec.
Views: 0
Guns N Roses - November Rain ( Video Original )

Madonna - Frozen

0 sec.
Views: 0
Madonna - Frozen

Madonna -Dont Cry for Me Argentina

0 sec.
Views: 0
Madonna -Dont Cry for Me Argentina

Whitney Houston - I Will Always Love You

0 sec.
Views: 0
Whitney Houston - I Will Always Love You

Celentano e Morandi - Ti Penso e Cambia il Mondo

0 sec.
Views: 0
Celentano e Morandi - Ti Penso e Cambia il Mondo

Si e ngriti dronin Ballisti

0 sec.
Views: 0
Si e ngriti dronin Ballisti

Luciano Pavarotti - Caruso

0 sec.
Views: 0
Luciano Pavarotti - Caruso

Pavarotti nessun dorma

0 sec.
Views: 0
Pavarotti nessun dorma

Pink Floyd - Another Brick In The Wall, Part Two

0 sec.
Views: 0
Pink Floyd - Another Brick In The Wall, Part Two

ABBA : I Have A Dream

0 sec.
Views: 0
ABBA : I Have A Dream

Abba - Voulez-Vous

0 sec.
Views: 0
Abba - Voulez-Vous

Michael Jackson - Remember The Time

0 sec.
Views: 0
Michael Jackson - Remember The Time


Gazeta

Televizione

Kosovare

Shtypi i Huaj

Institucione Kushtetuese

Kontakte