Ballina Etiketimet Zyrtaret

Etiketim: zyrtaret

“Pakt i fuqishëm”! Përgjimi i plotë që “fundos” zyrtarët maqedonas

Media italiane “La Verita” vijon të tronditë politikën e Maqedonisë së Veriut, teksa ka publikuar video të reja të çështjes “Zhvatja”, që tregon një...

Lista/ Kush janë zyrtarët e PD në kërkim nga policia në...

Pas përplasjeve të djeshme në KZAZ e Shkodrës mes policisë bashkiake dhe asaj shtetërore edhe mbështetësve të opozitës policia arrestoi 5 persona, ndërsa 14...

Largimet nga puna, Mesi: Titullarët përgjegjës

Ish-zv.kryeministrja dhe deputetja e PS-së, Senida Mesi e pranishme sot në Kuvend komentoi raportin e veprimtarisë të Komisionit për Mbikëqyrjen e Shërbimit Civil në...

Nga e hëna, merren në pyetje nga Krimet e Rënda, zyrtarët...

Prokuroria e Krimeve të Rënda nis javën e ardhshme marrjen në pyetje të zyrtarëve të aeroportit të Rinasit për grabitjen e parave mesditën e...

Dy zyrtarët e UNMIK vjedhin në një dyqan në Kosovë (Video)

Në një video  të siguruar nga RTV Dukagjini, shihen dy zyrtarë të UNMIK-ut në Kosovë,  të cilët kryejnë një vjedhje të sofistikuar në një...

Sita e re për pasurinë: 7 mijë zyrtarë, rideklarim nga e...

Mbi 7 mijë zyrtarë të gjitha niveleve do të duhet të deklarojnë nga fillimi pasuritë e tyre dhe të personave të lidhur me ta,...

Kallëzohen në prokurori zyrtarët e hipotekës në Fier

KLSH kallëzon në Prokurori  tre  ish Regjistrues, tre përgjegjës sektori dhe dy specialistë të Zyrës Vendore të Regjistrimit të Pasurive të paluajtshme Fier. Sipas raportit...

Rama në Lezhë: Zyrtarët që s’i përgjigjen qytetarëve ikin nga puna!

Gjatë fjalës së tij në Lezhë në kuadër të fushatës për llogaridhënien publike përpara qytetarëve, kryeministri Edi Rama tha se qytetarët mund të denoncojnë...

Publikohen pamjet, si u arrestuan zyrtarët dhe ish-zyrtarët që vidhnin tokat...

Policia ka publikuar pamjet e operacionit “RANISHTJA” ku janë arrestuar 10 zyrtarë dhe ish zyrtarë të Hipotekës dhe ALUIZNI-it në Kavajë, nën akuzën e...

“Mafia Shqiptare”, kontrollon tregun e drogës në Britani, lidhja me zyrtarët...

Pas fuqizimit dhe kontrollit të tregut, bandat shqiptare filluan të dërgonin njerëz në Amerikën e Jugut për të blerë drogë, e cila mbërrinte në...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com