E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Zuhal Olcay

Etiketim: Zuhal Olcay

Fyeu në skenë Erdoganin, ja sa dënohet aktorja e njohur turke

Aktores së njohur turke, Zuhal Olcay, Gjykata Supreme e Apelit në Turqi i dha dënimin prej 11 muajsh e 20 ditë burg. Ajo u...

Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdogan

Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com