Ballina Etiketimet Zonja Meri

Etiketim: Zonja Meri

I troket në derë e keqja, Zonja Meri paralajmëron këtë shenjë...

"Dielli përballë me asteroidin Astea nna tregon se si duhet te kalisim durimin dhe kembenguljen me qellim qe te arrijme qellimet tona. Analiza dhe menyra...

Zonja Meri ka një paralajmërim për këtë shenjë Horoskopi: Bëj kujdes,...

Zonja Meri ka dhënë parashikimin për fundjavën e parë të gushtit dhe njofton se Urani është në kundërshtim me asteoridin Kirki. Në astrologji Kirki...

Ikja… Zgjidhja më e mirë! Çfarë parashikon Zonja Meri për të...

Sot Afërdita në Peshk është afër me Neptunin në Peshk Ikje..., çlirim nga rutina Ndjenja sot kërkon mënyra për t’u shprehur duke qenë e ngujuar në...

Sot ‘takim qiellor’! Zjarr erotik për këtë shenjë… Nga Zonja Meri

Parashikimi Astrologjik dt 12 Dhjetor, nga Atrologia Meri Shehu. RIGJENERIM Sot Jupiteri në Akrep takohet me Asteroidin Estia në të njëjtin pozicion. Estia përfaqëson zjarrin që...

Horoskopi nga Zonja Meri: Erotizëm për këtë shenjë!

Parashikimi Astrologjik dt 11 Dhjetor nga astrologia Meri Shehu. E Ardhme Optimiste Sot, Mërkuri në Shigjetar është në lidhje pozitive me Uranin në Dash. Urani tregon...

Një luftë e vërtetë për këtë shenjë… Parashikimi astrologjik i Zonjës...

Kjo javë që filloi është akoma nën ndikimin e hënës së re në Akrep. Një ndryshim rrënjësor në çdo aspekt që na prek. Shumë...

VIDEO/ Zonja Meri zbulon shenjat më me fat për muajin Nëntor

Këtë të enjte, në emisionin “Rudina”, ishte e ftuar astrologia Meri, e cila foli për parashikimin e yjeve për muajin Nëntor. Meri foli për shenjat...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com