E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Zjarr

Etiketim: Zjarr

Shkodër, një ullishte përfshihet nga zjarri

Një ullishte në fshatin Ganjoll të Shkodrës është përfshirë nga zjarri. Burime zyrtare nga policia, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Gjendje kritike në Lezhë, zjarri po shkon drejt rrugës kryesore

Shëngjini dhe zonat përreth tij, vijojnë ende të jenë në gjendje kritike, pasi situata e zjarrit qëndron ende problematike. Zjarri i madh që ka përfshirë prej...

Zjarri në pyjet e Vlorës, Policia-banorëve: Largohuni nga banesat që rrezikohen...

Sot Rreth orës 15:23, në pyllin e "Pish Poros" ka rënë zjarr duke u djegur kështu 3 vatra, sipërfaqe pyjore me shkurre, kullotë dhe...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...