Ballina Etiketimet Zjarr

Etiketim: Zjarr

FOTO dramatike/ “Ferri” përhapet në Kaliforni, 200 mijë njerëz të evakuuar

Autoritetet e Kalifornisë thanë që dy zjarrfikës u plagosën të dielën ndërsa po luftonin me zjarret e fuqishme që kanë përfshirë zonën që nga...

Zjarri përfshin një kamp emigrantësh, evakuohen 5 000 persona

Mbi pesë mijë persona u evakuan pasi një zjarr shpërtheu dje në mbrëmje në qendrën pritëse të ishullit grek të Samosit. Sipas gazetës ”Kathimerini”,...

VIDEO/ Zjarr te Akademia e Arteve

Tym dhe flakë tek Akademia e Arteve në Tiranë. Bëhet e ditur se zjarri ka rënë në një dhomë të braktisur, ku ka pasur materiale...

Shqiptarja iu vendoste zjarr pyjeve të Korinthit, policia: T’i nënshtrohet vlerësimit...

Një shqiptare 39 vjeçe u shoqërua në policinë e Korinthit, pasi dyshohet se ka vendosur dy zjarre në fshatin Shën Mark. Gazetarja Brikena Metaj raporton...

VIDEO/ Pyjet e Dibrës në flakë

Dy vatra të mëdha zjarri kanë përfshirë masivet pyjore në Bulqizë e Dibër. Prej tre ditësh një zjarr i madh ka përfshirë masivin pyjor...

Zjarre masive në Mullet dhe në Fier, forcat zjarrëfikëse po punojnë...

Gjatë ditës së sotme janë shënuar dy vatra të mëdha zjarri, një në Tiranë e tjetra në Fier. Në kryeqytet, janë përfshirë nga flakët...

Zjarr edhe në Grabovicë të Pogradecit

Flakëve nuk ju kanë shpëtuar as vreshtat e fshatit Grabovicë në bashkinë e Pogradecit. Zjarri fillimisht është shfaqur në afërsi të fshatit Çërravë, ndërsa...

Zjarret në Finiq, 2 shtëpi të djegura. Ministria: Ja si paraqitet...

6 mjete zjarrfikese të MZSH nga Delvina, Saranda dhe Gjirokastra dhe 70 punonjës të MZHSH janë angazhuar në operacionin për shuarjen e zjarrit në...

VIDEO/ Zjarr në afërsi të bulevardit të ri

Një zjarr ka përfshirë sot një zonë në afërsi të bulevardit të ri të Tiranës. Aty ka shumë plehra dhe përhapja e tij rrezikon...

Dora e njeriut shkaktoi zjarrin në Shëngjin, shpërthyen 50 predha. Ikin...

Mijëra hektarë tokë me pyje po digjen në vend, aq sa flakët janë afruar me banesat dhe kanë vënë në rrezik jetën e banorëve....

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com