E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Zjarr masiv

Etiketim: Zjarr masiv

Zjarr masiv në luginën e përroit të Kasharajt në Lushnje

Prej dy orësh një zjarr masiv ka përfshirë luginën e përroit të Kasharajt në Lushnje. Zjarri ka djegur bimësinë e egër në shtratin e përroit. Flakët...

Zjarr masiv në Parkun e Shebenikut

Një zjarr ka përfshirë pyjet e ahut në zonën e quajtur Përroi i Peshkut, në Shebenik-Jabllanicë. Zjarri ka përshkuar një sipërfaqe prej 7 ha, ku...

Zjarr masiv në një magazinë në Zharrëz, rrezikohet fabrika

Një zjarr masiv ka shkrumbuar një magazinë në Zharrëz të Patosit gjatë paradites së sotme. Magazina është djegur plotësisht me të gjitha materialet që kishte...

Zjarr masiv në Elbasan, 15 zjarrfikëse drejt vendngjarjes

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e sotme në lagjen “Dyli Haxhire” në Elbasan. Mësohet se zjarri ka rënë në ullishte...

Zjarr masiv në Bërdicë të Shkodrës, rrezikohen 12 shtëpi

Një zjarr ka rënë gjatë ditës së sotme në kodrat e fshatit Bërdicë. Mësohet se zjarri ka rënë pranë banesave, por fatmirësisht nuk ka...

LAJM I FUNDIT/ Zjarr masiv në një pallat në Durrës, tre...

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në një pallat në Durrës. Mesohet se zjarri ka përfshirë një apartament në katin e katërt të...

Zjarr masiv në një ndërtesë 7-katëshe në New York, raportohet për...

Një zjarr masiv ka rënë një ndërtesë banimi shtatë katëshe në Hamilton Heights në New York në orën 15: 00 të orës lokale ditën...

Dajti/ Zjarri rrezikon antenat e kompanive celulare

Një zjarr masiv  ka përpirë një zonë të konsderueshme pyjore në të njohurin si "Mali i Derjes", pjesë e ndodhëshme në malin e Dajtit....

FOTO/ Zjarr masiv në një magazinë riciklimi në Tiranë, dëme të...

Një zjarr masiv ka përfshirë sot një magazinë riciklimi mbetjesh spitalore në Arbanë. Zjarri ra rreth orës 5 të mëngjesit dhe me angazhimin e gjithë...

LAJMI I FUNDIT/ Zjarr masiv në pyjet e Zall Herrit, 3...

Një zjarr masiv ka rënë pak minuta më parë në një sipërfaqe pyjore në Zall Herr. Për të vënë nën kontroll flakët kanë shkuar 3...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...

BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy herë të zgjedhjeve në Maqedoni. Po në Shqipëri

Nga Petrit Vasili - BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy here te zgjedhjeve ne 2016 ne Maqedoni...