E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Zili

Etiketim: zili

Shenjat që e kanë zilinë të lindur

Të gjithëve u ka ndodhur të kenë diçka zili në jetë por ndonjëherë kjo ndjesi mund të bëhet keqdashëse. Disa shenja horoskopi kanë më...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com