Ballina Etiketimet Zhvishet

Etiketim: zhvishet

Modelja zhvishet para Kim Jong-ut por rrezikon burg (Foto)

Modelja e cila njihet për faktin se ka akuzuar Kris Braunin disa kohë më parë, sapo sfidoi ligjet e rrepta të Korisë së Veriut. Vajza...

I shkelin fustanin, modelja ngel me të brendshme në tapetin e...

Një modele ruse ka kaluar së situatë të pakëndshme teksa ecte në tapetin e kuq. Yulia Rybakova kishte veshur një fustan të kuq me një...

iPhone ”zhvesh” studenten (Video +18)

Një studente 19-vjeçare është zhveshur në një lokal nate për të fituar një iPhone gjatë një konkursi. Ngjarja ka ndoidhur në qytetin Troitsk të...

Michelle Obama “lirohet”, kaq zhveshur s’e kishim parë (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që ish-çifti presidencial, pothuajse në pjesën më të madhe të kohës janë vetëm me pushime. Michelle, e cila...

Shqiptari zhvishet brenda aeroportit, vdes në duart e policëve italianë

Ditën e sotme një shqiptar ka humbur jetën në rrethana misterioze në aeroportin Malpensa në Milano. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se bëhet...

Ish-ylli i “Big Brother” zhvishet në një kabinë telefonike

Tashmë jemi mësuar me të tilla gjëra ku shumë prej personazheve të njohura ekspozojnë edhe pjesët më intime të fizikut të tyre në publik....

Nicki Minaj zhvishet dhe sygjeron që të mbyllim sytë (FOTO)

Nicki Minaj ka pozuar në numrin e fundit të revistës “Marie Claire” me një set mjaft provokues. Reperja është zhveshur plotësisht në njërën prej...

Fadil Berisha “zhvesh” Albana Osmanin

Jemi mësuar ta shikojmë brenda kornizave, teksa moderon disa nga emisionet më të suksesshme të “Top Chanel”. Bëhet fjalë për Albana Osmanin, e cila...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com