E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Zhduket

Etiketim: zhduket

“Gruaja gjeti vetëm biçikletën”, zhduket 4-vjeçari shqiptar në Zvicër

Një 4-vjeçar shqiptar ka humbur pasditen e djeshme në Zvicër. Sipas medias zviceriane “Blick” djali ishte me nënën e tij pasditen e 23 majit,...

Zhduket 15-vjeçarja shqiptare, kush e ka parë?

Janë bërë dy javë që është zhdukur vajza 15 vjeçare Edona Vllasaliu nga Hajvalia e Prishtinës. Babai i saj, Lulzimi, nuk ka lënë vend...

Zhduket minorenia në Tiranë, babai jep alarmin

Një minorene tjetër është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë. Mësohet se ka qenë G. X. 50 vjeç, banues në Tiranë, ka bërë...

Hidhet nga ura, zhduket në Vjosë gruaja 59-vjeçare. Emri

Një grua 59- vjeçare zhduket në lumin Vjosë, në Fier. Ngjarja ka ndodhur sot, kur gruaja nga fshati Ferras, e identifikuar si Shaqe Nexhipi, nënë...

Zhduket 85-vjeçari në Korçë

Një i moshuar është denoncuar si i zhdukur në një fshat në Korçë. Sipas Policisë Vendore, mësohet se Gj. Sh., vjeçe 58 , banuese në...

Zhduket 21-vjeçari në Tiranë, nëna denoncon në Polici pas një viti...

Pas rreth një viti e gjysmë zhdukje nga banesa e tij, nëna ka denoncuar në Policinë e Tiranës. Mësohet se L. F., vjeçe 39,...

Zhduket pa lënë gjurmë një shqiptar, nisin kërkimet

Një shqiptar rezident në Itali është deklaruar i humbur dhe karabinierët janë vënë prej dy ditësh në kërkim të tij. Ramind K., banues në Pontevecchio...

Zhduket një i ri edhe në Elbasan, familjarët prej dy ditësh...

Zhdukjet, “të kthyera në modë” kohët e fundit, kanë regjistruar edhe një rast në Elbasan. Është një i ri, 22-vjeçar, i cili është zhdukur, duke...

Shkodër, zhduket prej dy ditësh 29 vjeçari

Një 29 vjeçar është larguar prej dy ditësh nga banesa e tij dhe deri më tani nuk dihet asgjë për të. Shtetasi me iniciale A.D,...

Zhduket prej tre ditësh edhe një burrë në Tiranë

Një burrë është zhdukur prej tre ditësh në Tiranë. Denoncimin e ka bërë bashkëshortja e tij. Sipas Policisë Vendore, mësohet se M. R., banuese Tiranë,...

EDITORIAL

Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Nga Ylli Manjani Të gjithë ata që sot thonë se Edi Rama është i çmendur dhe se nuk...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...