E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Zhduken

Etiketim: zhduken

“Zhduken” ditët me diell, ja kur do të nisin shirat

Përpos tërë këtyre ditëve me diell, do t’u vijë radha vranësirave dhe motit të shoqëruar me reshje shiu. Sot moti do të jetë me me...

Zhduken në mënyrë të mistershme dy vajza shqiptare në Angli

Dy vajza shqiptare, njëra 14 dhe tjetra 17 vjeçe, janë zhdukur në mënyrë të mistershme në Angli. Policia e Cardiff, ka publikuar fotografitë e dy...

Një djalë dhe një vajzë zhduken nga banesat në Maliq

Dy minorenë janë zhdukur nga banesat e tyre në Malqi. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se kanë qenë nënat e tyre, që kanë denoncuar...

Tre vajza, dy minorene dhe një e re zhduken në Tiranë

Tre vajza janë zhdukur në Tiranë. Situata bëhet më shqetësuese, kur mësohet se dy prej tyre, minorene, 12 dhe 13 vjeçe, shoqe midis tyre,...

Dy minorenë, një djalë dhe një vajzë, zhduken në Tiranë

Dy fëmijë minorenë, janë denoncuar si të zhdukur nga familjarët e tyre, në Tiranë. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se të zhdukurit janë në...

Zhduken dy burra në Tiranë, familjarët japin alarmin në Polici

Dy burra janë zhdukur nga banesat e tyre në Tiranë. Alarmin për zhdukjen, e kanë dhënë vëllezërit  e tyre. Nga ana e saj Policia sqaron...

Zhduken 2 vajza në Dibër, 61-vjeçari denoncon: Më kanë ikur nga...

Humbja e dy vajzave është denoncuar në  Dibër ditën e sotme. Një 61-vjeçar, me inicialet D.P., banues në fshatin Lishan i Poshtëm, ka kallëzuar në...

Fati i binjakeve të zhdukura alarmon Greqinë, babai i tyre nuk...

Dy vogëlushet binjake që u shfaqën në një video dhe u deklaruan të zhdukura ende nuk janë gjetur dhe kjo gjë ka sjell një...

Zhduken vajzat minorene, policia greke në alarm

Policia greke është vënë në alarm pas zhdukjes së dy motrave me origjinë shqiptare nga banesa e tyre në Dylesi të Thives, 60 km...

Singapor – Përplasen 2 anije, zhduken 5 marinarë

Pesë marinarë janë zdukur pasu dy anije u  përplasën në ujërat jashtë Singaporit. Përplasja ndodhi midis një anije cisterne indoneziane dhe një anije dominikane...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com