Ballina Etiketimet Zhan-Zhak Yrvoas

Etiketim: Zhan-Zhak Yrvoas

Ahmet Gjanaj, deputeti Shqiptar në Bruksel, letër Ministrit të Drejtësisë së...

Ahmet Gjanaj, deputeti Shqiptar në Parlamentin e Rajonit të Brukselit i ka drejtuar një letër z. Zhan-Zhak Yrvoas, Ministrit të Drejtësisë së Francës për...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com