E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Zgjohemi herët

Etiketim: zgjohemi herët

10 këshilla si të zgjohemi herët

Gjumi i mëngjesit, është gjumi që të shijon më shumë ndaj dhe shumica e njerëzve e kanë të vështirë të zgjohen herët. Zgjimi herët...

EDITORIAL

Po vjen, fatkeqësisht, e DIELA E PËRGJAKSHME!

Kandidatët e PS-së kanë filluar të grumbullojnë të “fortët” e krimit dhe po bëjnë lista për të...

FORUM

Letër prekëse e një djali për babain e tij, gjyqtar, që ia shkarkoi padrejtësisht Vettingu

Nga Mirjon Gurali Brahimllari    Babë! Disa ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me një vendim sa të...

Bushati: Edhe Erdogani do ta kishte zili “Rilindjen”

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “Opinion” në Neës 24 foli për krizën politike, aktorët në...