E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Zgjedhjet

Etiketim: zgjedhjet

Debati për Zgjedhjet në Peshkopi, Presidenti reagon në orën 13:30

Debati që është për Dibrën, nëse duhet të shkojë në zgjedhje apo jo, ka vënë përballë vendimin e Presidencës dhe kundërshtinë e Partisë Socialiste....

Basha-Lajcak: Pas drejtësisë, sfida e zgjedhjeve te lira e të ndershme

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrin e Jashtëm të Sllovakisë, që mban aktualisht presidencën e BE-së,...

Paloka: Brenda 15 ditëve zgjedhim 35 kryetarët e degëve të PD

Me një vendim të dytë, Partia Demokratike ka shtyrë datën finale të finalizimit të procesit të zgjedhjeve në 35 degët e saj dhe riorganizimet...

Joleza Koka: PS-ja fiton zgjedhjet edhe vetëm

INTERVISTA/Kryetarja e FRESSH-it flet për “Koha Jonë” pak ditë para Kongresit të Internacionales së të Rinjve Socialistë në Tiranë Intervistoi: Aranit Muraçi Kjo fundjavë do të...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...