Ballina Etiketimet Zëvendësministri i Brendshëm

Etiketim: Zëvendësministri i Brendshëm

Qeveria vijon kërcënimet me burg e bllokim pasaporte, Lamallari: Çfarë i...

Zëvendësministri i Brendshëm, Besfor Lamallari, komentoi zhvillimet e fundit politike, nga përplasjet në KZAZ-të e disa bashkive deri te protesta e nesërme e opozitës. Në...

Zv/Ministri i Brendshëm: Rezultate të reja për mafien shqiptare në Europë

Zëvendësministri i Brendshëm, Besfort Lamallari tha se po vijojnë hetimet për persona të tjerë që mund të jenë implikuar në kokainën e kapur në...

Zv.ministri i Brendshëm sqaron vettingun: Procesi nuk synon pastrimin, por vlerësimin...

Zëvendësministri i Brendshëm, Julian Hodaj, ka shpjeguar ecurinë e procesit të vettingut në Polici, i cili ka nisur prej afro dy javësh. Në rubrikën...

Shqipëria, vend kokaine për BE? Zv.ministri i Brendshëm: Jo! Ja arsyet

Zëvendësministri i Brendshëm, Julian Hodaj, ka deklaruar se operacioni për kapjen e 613 kg kokaine ka nisur më 19 shkurt dhe është finalizuar sot. Hodaj...

Përplasja me Tahirin/ Flet zv.ministri i shkarkuar nga Rama, ja çfarë...

Zëvendësministri i Brendshëm, Ilir Marko, vazhdon të ushtrojë detyrën e tij, edhe pse kryeministri Edi Rama kërkoi largimin pas përplasjes me ish-ministrin Brendshëm, Saimir...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...