Ballina Etiketimet Zeri i Amerikes

Etiketim: Zeri i Amerikes

“Zëri i Amerikës” transmeton Live situatën e tensionuar te Unaza e...

"Zëri i Amerikës" po transmeton direkt, pamjet e shmebjes së banesave dhe përplasjes së Policisë me banorët e Astirit në Tiranë.

“Zëri i Amerikës”: “Drama jonë e Tiranës”, një ekspozitë revoltë në...

Artisti i njohur shqiptar Avni Delvina çeli në Tiranë ekspozitën e tij “Notre Drame De Tirane” – “Drama Jonë e Tiranës”. Kjo sipas tij...

Shkarkimi i Agim Kajmakut/ Zëri i Amerikës: Shkresa e INTERPOLIT konfirmoi...

Në Shqipëri, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi sot shkarkimin nga detyra të kryebashiakut të Vorës Agim Kajmaku, pasi nuk kishte deklaruar në formularin e...

Zëri i Amerikës: Ndryshon Opinioni përfundimtar i Venecias për Metën. Nuk...

Nga Zëri i Amerikës - Komisioni i Venecias publikoi sot opinionin e vet përfundimtar lidhur me interpretimin e vendimit të presidentit Ilir Meta për të...

Dekriminalizimi/ “Zëri i Amerikës”: Fenomen që vazhdon të prodhojë debate në...

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që kishte si qëllim largimin e funksionarëve publik...

Albin Kurti i rendit kushtet Serbisë: Çfarë duhet të bëjë deri...

Kryetari i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se në takimet me të dërguarin presidencial amerikan për bisedimet...

Zëri i Amerikës: Tirana përshëndet zhvillimin e zgjedhjeve në Kosovë, i...

Drejtuesit më të lartë të shtetit dhe politikës në Shqipëri përshëndetën sot zgjedhjet në Kosovë në të cilat, partitë kryesore të opozitës, Vetvendosja dhe...

VOA: Burgoset ish-drejtori i Kadastrës në Durrës, qeveria dhe opozita akuza...

Qeveria dhe opozita në Tiranë u përfshinë edhe sot në një tjetër debat mbi drejtësinë, këtë rradhë jo për ecurinë e reformës në sistemin...

Zëri i Amerikës: 16 pyetjet në gjykatë për Bilal Shehun për...

Zëri i Amerikës raporton se fondet prej 80 mijë dollarësh që përmenden në akuzën ndaj shtetasit Bilal Shehu janë me origjinë nga Shqipëria. Sipas...

Zëri i Amerikës: Bundestagu votoi kushtet për Shqipërinë, ndërsa Maqedonia e...

Nga Zëri i Amerikës Bundestagu gjerman konfirmoi mbrëmjen e së enjtes, pa ndonjë ndryshim, qëndrimin e grupit të tij kryesor parlamentar, CDU/CSU si dhe të...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com