E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Zef Mazi

Etiketim: Zef Mazi

Zef Mazi: Presidenti dhe Borchard-i i OSBE-së

Nga Zef Mazi Ka ditë që mediat komentojnë, pro dhe kundër, dekretet apo vendimet e Presidentit të vendit. Nuk mund të mos shokohem ndërkohë me...

Zef Mazi: Ambasadori OSBE duhet larguar nga Shqipëria

Në një intervistë për gazetën Dita, Zef Mazi, një nga diplomatët e njohur të periudhës së tranzicionit, komenton incidentin e së dielës në mbrëmje me ambasadorin...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...