E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Zebër

Etiketim: zebër

Incidenti i pazakontë i zebrës të sapo lindur

Punëtorët e një kopshti zoologjik kanë shpëtuar nga mbytja një zebër vetëm pak sekonda pas lindjes. Kafsha e vogël u pengua vetëm pak pas këputjes...

E padëgjuar, gomari “shitet” për zebër

Me siguri mund të kemi menduar se rasti në fjalë ka ndodhur në Shqipëri por jo. Një kopsht zoologjik në Egjipt është akuzuar se...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...