E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Ze Maria

Etiketim: Ze Maria

Ze Maria: Kam arritur maksimumin, kam luajtur me Interin

Ka arritur të luajë deri me Interin në Itali dhe të jetë pjesë e kombëtares braziliane. Por nëse do të kthehej pas në kohë,...

Ze Maria “largohet” nga Tirana, ikën në Kinë për të luajtur...

Klubi i Tiranës ka lajmëruar përmes një deklarate në faqen zyrtare në Facebook se trajneri Ze Maria do të udhëtojë drejt Kinës për të...

Martohet trajneri i portierëve të Tiranës, braziliani Ze Maria e “djeg”...

Trajneri i portierëve të Tiranës, afrikani Emanule Egbo, është martuar ditën e sotme në kryeqytet teksa ka oganizuar edhe një ceremoni martesore. Të ftuar...

Ze Maria: Te Tirana ka shumë presion

Në konferencën për shtyp para transfertës me Tomorin, trajneri i Tiranës, Ze Maria, tha se futbollistët e tij për asnjë arsye nuk duhet të...

Interisti Ze Maria: Tirana si Juventusi, të gjithë duan ta ndalin

Ze Maria kërkon “marshimin” edhe ndaj Naftëtarit. Edhe pse kundërshtari pësoi 13 gola në dy ndeshje nga Partizani, braziliani u kërkon lojtarëve që të...

Prapaskena e çuditshme te Tirana, Ze Maria do shkarkohej nëse nuk...

Asnjë fitore në pesë ndeshjet e tij të para në krye të Tiranës, zyrtare dhe miqësore, por e nis me Superkupë duke dominuar ndaj...

Kërkoi të afronte tre futbollistë te Tirana, Ze Marias i shpallin...

Në Kenia dalin hapur kundër Ze Marias. Lajmi që trajneri i bardhebluve kërkon të afrojë tre prej “ushtarëve” të tij te Gor Mahia, ka...

Ze Maria nuk i ka humbur shpresat: Duhet të luajmë si...

Trajneri i Tiranës, Ze Maria, duket se ka besimin e plotë që skuadra e tij mund të arrijë një rezultat pozitiv, e pse jo,...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...