E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Zara

Etiketim: Zara

Fustani 5,000 lekësh i Arbanës fikson Instagramin (FOTO)

Kjo është padyshim fotoja la crème de la crème në Instagramin e Arbana Osmanit: volum dhe një krehje perfekte flokësh, buzëkuq në nuancën e...

Pas “Timonit” Çani i jep Ramës “zarat” – Ja kur do...

Moderatori Arian Çani ka patur të ftuar në emision mbrëmjen e sotme kryeministrit Edi rama. Tashmë ai e ka bërë zakon që sa herë...

5 njerëzit më të pasur në botë

Gati 4 për qind të gjithë pasurisë në botë e mbajnë vetëm 2473 njerëz. Nëse marrim parasysh se planeti ynë numëron rreth shtatë miliardë banorë,...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com