E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Zall Herr

Etiketim: Zall Herr

Testohet ushtria. 320 trupa dhe 100 mjete, lëvizje rrufe nga Zall-Herri...

Përmes një lëvizjeje të shpejtë dhe rrufe nga Zall-Herri në “Arshi Lengo” të Gjirokastrës, rrethe 320 trupa dhe mbi 100 mjete të batalionit të...

Xhaçka konfirmon: Forcat tona Speciale do të angazhohen në Afganistan

Forcat Speciale, pjesë e Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë do të angazhohen me mision na Afganistan. Vendimin, Ministrja e Mbrojtjes, Olta...

Veliaj: Investime në nivel kapilar, urbanizim të zonave rurale

Nis ndërtimi i katër rrugëve të Ndroqit, lehtëson banorët që sjellin produktet në Tiranë Pas rikonstruksionit të rrjetit të ujësjellësit dhe urës së Mënikut, Bashkia...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, u verifikuan 13014 raste, ndërpriten 2325 lidhje...

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren...

LAJMI I FUNDIT/ Zjarr masiv në pyjet e Zall Herrit, 3...

Një zjarr masiv ka rënë pak minuta më parë në një sipërfaqe pyjore në Zall Herr. Për të vënë nën kontroll flakët kanë shkuar 3...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com