E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Zaimina Vasjari

Etiketim: Zaimina Vasjari

FOTO/ “Mirupafshim flokë”. Zaimina Vasjari i bashkohet trendit më të ri

E bëri Adrola Dushi, e bëri Bora Zemani,Kiara Tito që të treja të apasionuara pas flokëve të gjatë dhe tani, hapin që e bën...

“Më vjen keq kur shoh veten nëpër videoklipe”

Zaimina Vasjari ka kohë që i është përkushtuar jetës private dhe ka qëndruar larg projekteve muzikore. Por sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan...

Një mami seksi si Zaimina Vasjari (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari, është rikthyer në format e saj perfekte trupore, pak muaj pas lindjes. Së fundmi ajo ka pozuar me bikini, duke u shfaqur...

FOTO/ Do mbeteni pa frymë, këngëtarja shqiptare ngre temperaturat

Pamjet e saj janë të mahnitshme. Këngëtarja Zaimina Vasjari ka lënë sërish pa frymë ndjekësit e saj. Ajo ka ndarë në Instagram disa foto ku...

FOTO/ Zaimina, një bishë e vërtetë…, ekspozon trupin sexy pak kohë...

Zaimina Vasjari qenka e privilegjuar. Nëse ka diçka që shton ankthin e femrave, janë kilogramët e tepërt pas ardhjes në jetë të bebave të ëmbël. Por...

“Shiko botën dhe buzëqesh”, Zaimina uron 8 Marsin me portretin e...

Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës së saj, Khloe. Më shumë se një muaj më parë, këngëtarja shqiptare provoi gëzimin...

Zaimina shtatzënë dhe super seksi

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe nuk heziton të tregojë foto të barkut të saj...

FOTO/ Zaimina e zhveshur nga vaska bën dedikim për të dashurin:...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, aktualisht ndodhet në muajin e shtatë të shtatzënisë. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive dhe po ashtu shumë...

Zaimina është shtatzënë, por këto foto ngrenë dyshimet

Zaimina Vasjari ndodhet në muajin e 6 të shtatzënisë, dhe kjo tashmë është e konfirmuar edhe nga vetë këngëtarja. Urimet nga fansat kanë qenë...

Thuajse 6 muajshe: Zaimina poston foton e parë shtatzënë

Pritja e ëmbël e Zaimina Vasjarit është bërë po aq e famshme në Shqipëri sa ajo e motrave Kardashian! Fillimisht familjarë të saj thanë se...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com