E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Ylli manjani

Etiketim: ylli manjani

Stadiumi “Air Albania”, ironia e ish-ministrit: Plotëson kushtet të quhet Erdogan

Pasi stadiumi i ri në kryeqytet u pagëzua me emrin “Air Albania", vjen një reagim gjithë ironi nga ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani. Përmes një...

Situata te Unaza e Re, Manjani thirrje policisë: O me popullin,...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar lidhur me situatën e tensionuar që është krijuar këtë mëngjes nga përplasjet mes policisë dhe banorëve të...

Ylli Manjani: Turpi i “dashnorëve të reformës”!

Nga Ylli Manjani - Turpi i "dashnorëve të reformës"! Taulant Balla duhet të ketë turp që anatemon, kandidadatë të veçantë në garën e sajuar, gjithsesi, nga...

Padia ndaj Bashës, Manjani: Kjo është drejtësia e pavarur?

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për padinë ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha dhe zyrtarëve të tjerët të PD-së. Në një reagim...

4 përgjigje nga Manjani për ngërçin KED-President-Parlament

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në facebook, i ka dhënë përgjigje të zgjeruar pyetjes sesi regullohet marrëdhënia KED-President-Parlament. ''Debati President-KED-Parlament nuk bëhet...

Dosje në makinën ku udhëtonte edhe “Rrumi”? Manjani: Pika mu në...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në facebook ka komentuar ngjarjen e atentatit ndaj prokurorit Arjan Nodoja. Me ironi ai thotë se...

Manjani: Qeveria “merr frymë thellë” pas çdo vrasjeje, që ndodh në...

Nga Ylli Manjani Trafikantët, larësit e hesapeve e parelinjtë vrasin me silenciator. Drejt e në objektiv, ftohtë e pa zhurmë. Në Tiranë, Shkodër, Elbasan, Vlorë...

Manjani: Kur fillojnë grabitjet e parave, ka zgjedhje

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me grabitjen e postës, ditën e djeshme në Krujë, duke paralajmëruar se, sipas tij, kur fillojnë grabitjet...

Rrjeti 5G. Manjani: A do lejojë SHBA që Kina të ketë...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për projektin e qeverisë shqiptare për të futur në përdorim rrjetin e komunikimit 5G. Manjani shprehet se...

Ylli Manjani: Dilni e protestoni! Lërini ankesat!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një postimi në rrjetet sociale u është drejtuar të gjithë atyre që, sipas tij, nuk lënë faqe Facebook-u pa mbushur...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com