Ballina Etiketimet Ylli Manjan

Etiketim: Ylli Manjan

Manjani: E keqja nuk vjen nga dëshira për pasuri, por qeverisja...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në një postim në facebook shkruan se është kundra teorisë se "dëshira për pasuri e disa njerëzve të pasur,...

Manjani: Pse nuk u zhgënjye Ambasada për votën e Ramës kundër...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar sot reagimin e ambasadës së SHBA për deklaratat e Edi Ramës në Prishtinë. Në një koment në rrjetet...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Interneti apo libri

Nga Brunela Beshaj Njerëzimi sot është mjaft i lidhur me internetin, mjafton të ndalojmë një moment dhe të...

Vasili citon Niçen dhe sulmon Ramën: I egër dhe i pacivilizuar

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, citon filozofin gjerman Friedrich Niçe për të sulmuar kryeministrin...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com