Ballina Etiketimet Ylli Manjan

Etiketim: Ylli Manjan

Manjani: E keqja nuk vjen nga dëshira për pasuri, por qeverisja...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në një postim në facebook shkruan se është kundra teorisë se "dëshira për pasuri e disa njerëzve të pasur,...

Manjani: Pse nuk u zhgënjye Ambasada për votën e Ramës kundër...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar sot reagimin e ambasadës së SHBA për deklaratat e Edi Ramës në Prishtinë. Në një koment në rrjetet...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com