E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Arsyeja e vërtetë e ulërimave në Sheshin “Nënë Tereza”

Nga Ylli Dylgjeri - Si është e mundur që ka akoma njerëz që s'më duan? Kjo pyetje po e shkatëron Primadonën e Rilindjes. Me spektakle e batuta...

Për lirinë e fjalës…

Nga Ylli Dylgjeri - Ma kapi veshi këtë fjalë kalimthi në ERTV, duke parë edhe gjendjen fizike të Kryeministrit tonë pas ardhjes nga Berlini. E...

Për lirinë e fjalës…

Nga Ylli Dylgjeri Për lirinë e fjalës... Ma kapi veshi këtë fjalë kalimthi në ERTV, duke parë edhe gjendjen fizike të Kryeministrit tonë pas ardhjes nga...

Mjafton ti bëni Like bojës

Nga Ylli Dylgjeri - Deputeti shqiptar sot është shumëngjyrësh. Nuk mundet që ti imponohen ngjyra kur Ai vetë e ka zgjedhur atë. Ndaj dhe këshillohet...

Ylli Dylgjeri, dëshmori i parë i Zuckerberg në Shqipëri

Nga Andi Bejtja  Dikush mund të mendojë se po të mos kishte Facebook Ylli Dylgjeri nuk do ishte pushuar nga puna... Zyrtarisht Dylgjeri eshte dëshmori...

Shkarkimi i Dylgjerit, Vasili: Rikthehet neni i agjitacion propagandës

Përfaqësuesi i LSI, Petrit Vasili ka reaguar për shkarkimin nga qeveria të Ylli Dylgjerit për shkak të postimeve humoristike në rrjet sociale kundër zv/ministrit...

Qeveria rikthen censurën, shkarkon Ylli Dylgjerin për postimet në Facebook

Ylli Dylgjeri, gazetar i njohur, i cili prej vitesh punonte si Drejtor në Ministrinë e Financave është shkarkuar nga detyra. Motivacioni për këtë vendim...

Ylli Dylgjeri tallet keq: Lefter Lefteri në emër të popullit…do të...

Nga Ylli Dylgjeri/ Dikur në diktaturë, në një film shqiptar, të Kinostudios "Shqiperia e Re", kolaboracionisti Lefter Lefteri në emer të popullit mori dënim me...

Emocione apo municione?

Nga Ylli Dylgjeri - Emocione apo municione? Mendova se gjyqtarit që iu kontrollua shtëpia nga policia do t'kishte emocione? Por jo... Ai paska patur municione!!!

Tani, në pension 70 vjeç!

Nga Ylli Dylgjeri - Tani, në pension 70 vjeç! Arben Ahmetaj dialog me gazetarin: -Ti, 70 vjeç do të jesh si Pippo Baudo. Gazetari:70 vjeç do më shpëtoi...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com