E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Urime Platformës Shqipëria që duam!

Nga Ylli Dylgjeri - Portali i Qeverisës po arrin suksese impresionuese.Mbi 35 mijë qytetare, katundarë, dhe emigrantë, pasi i kanë qarë hallet te Portali Qeverisës...

Një dhuratë për Her Borchardt…

Nga Ylli Dylgjeri - Pas qëndrimeve prej mantenute të Shefit të OSBE-së në Tiranë Borchardt, u kujdesa ti bëj një dhuratë. Dhe e gjeta me...

Për ata quajnë kërcënim një shkrim në murin e pallatit

Nga Ylli Dylgjeri - O njerëz! Shikoni me çfarë vizatimesh karagjoze i ka mbushur muret e zyrës së shtetit Kryeministri i vëndit. Duke u tallur...

Jepi gaz Sandër Lleshi, por kujdes, një ditë do shëtisësh në...

Nga Ylli Dylgjeri - Kishte kapërcyer ora 24.00 e natës së të shtunës. Takoj rastësisht në bllok ish Ministrin e Rendit, Luan Rama të...

“Plan i ri territoresh i Ramës për Vuçiç”

Nga Ylli Dylgjeri Plani i Ri territoresh i Ramës për Vuçiç Meqënëse Samiti i Berlinit e nxorri jashtë loje Vuçiqin dhe Serbinë në marrjen e territorit...

Ironia e Ylli Dylgjerit: Vlora sot u binjakëzua me Venecian

Ylli Dylgjeri, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka ironizuar përmbytjen e rrugëve të Vlorës, për shkak të reshjeve të shiut. Ai shkruan se: Vlora...

Ed Rama në garë me Gim Gjuzin

Nga Ylli Dylgjeri - Në kohën e komunizmit në Tiranë vërtitej një njeri që bëri famë me mashtrimet e veta. Nuk dihej nëse ishte thjeshtë fryt...

Delegacionet në Berlin

Nga Ylli Dylgjeri -Në Samitin e Berlinit delegacinet shkuan dhe erdhën sipas këti Protokolli: Serbia Shkoj Vuçiç dhe erdhi Çiç Shqipëria Shkoj Cakaj dhe erdhi Kakaj Shkoj Ramë dhe erdhi...

Zonja Merkel nuk është Bashkia që duam

Nga: Ylli Dylgjeri Siç e patë miq në media, dje Kryeministri Rama edhe Samitin e Berlinit donte ta trajtonte si fushatën "Bashkia që duam"! Mesazhi...

812 vetë i thonë Po burgimit

Nga Ylli Dylgjeri - Sondazh i "Arbitromit" për burgimin - 812 vetë i thonë Po burgimit. Pas kërcënim me burg që zoti Rama u bëri dje qytetarëve...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...