Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

1 Qershori/ Gazetari uron Gent Cakajn: Me shokët me shoqet, lozim...

Kur jemi dy ditë larg festës së fëmijëve, 1 Qershorit, gazetari Ylli Dylgjeri zgjedh të bëjë një urim të veçantë. Përmes një postimi në rrjetet...

Dylgjeri komenton letrën e radhës të Ramës: Në dashuri quhet përndjekje

Nga Ylli Dylgjeri: Letra e 6-të Rama kaloi në Përndjekje (Stalking) 6 Letra! Njëra pas tjetrës ... Në dashuri quhet përndjekje. Në anglisht quhet Stalking. Pra njëherazi zoti Rama...

Ylli Dylgjeri porosi Ramës për letrat: Ki kujdes të vendosësh pulla...

Nga Ylli Dylgjeri Letër I nderuar zoti Rama, LETRAT kanë përmirësuar jetën dhe sjelljen e mijra njerëzve sot në Shqipëri. Me anë të tyre njerzit raportojnë, spiunojnë,...

“Letrat e teto Ollgës dhe letrat e xhaxhi Ramës…”

Nga Ylli Dylgjeri Me gjithë letrat që çoi e mori Ollga për të rregulluar Melin me një burrë në qytet, ajo e B-së i prishi...

Djepin e dha me PPP

Nga Ylli Dylgjeri - Edhe kadiu bëri habi! Ky vënd ktheu prap n'etni I pari bën çdo ditë marri E dha dhe djepin me PPP! Shejtanin e mori në...

Urime Platformës Shqipëria që duam!

Nga Ylli Dylgjeri - Portali i Qeverisës po arrin suksese impresionuese.Mbi 35 mijë qytetare, katundarë, dhe emigrantë, pasi i kanë qarë hallet te Portali Qeverisës...

Një dhuratë për Her Borchardt…

Nga Ylli Dylgjeri - Pas qëndrimeve prej mantenute të Shefit të OSBE-së në Tiranë Borchardt, u kujdesa ti bëj një dhuratë. Dhe e gjeta me...

Për ata quajnë kërcënim një shkrim në murin e pallatit

Nga Ylli Dylgjeri - O njerëz! Shikoni me çfarë vizatimesh karagjoze i ka mbushur muret e zyrës së shtetit Kryeministri i vëndit. Duke u tallur...

Jepi gaz Sandër Lleshi, por kujdes, një ditë do shëtisësh në...

Nga Ylli Dylgjeri - Kishte kapërcyer ora 24.00 e natës së të shtunës. Takoj rastësisht në bllok ish Ministrin e Rendit, Luan Rama të...

“Plan i ri territoresh i Ramës për Vuçiç”

Nga Ylli Dylgjeri Plani i Ri territoresh i Ramës për Vuçiç Meqënëse Samiti i Berlinit e nxorri jashtë loje Vuçiqin dhe Serbinë në marrjen e territorit...

EDITORIAL

Idiotët e Rilindjes

Skandali i Rilindjes me mosnjohjen e dekretit të Presidentit për shtyrjen e 30 qershorit u duk se...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...