E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

812 vetë i thonë Po burgimit

Nga Ylli Dylgjeri - Sondazh i "Arbitromit" për burgimin - 812 vetë i thonë Po burgimit. Pas kërcënim me burg që zoti Rama u bëri dje qytetarëve...

Gazetari ironizon Borchardt: Je si klloun që…

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar përmes një statusi në rrjet ambasadorin e OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt. Dylgjeri e etiketon diplomatin si një Klloun që...

Ironia e Dylgjerit: Nix këdo që mendon që vijë Ambasador i...

Thirrja e Ambasadës së SHBA-së në Tiranë, se nxit këdo që mendon për të marrë pjesë në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, është ironizuar...

Zbardhet procesverbali! Ja kush ishte psh*rrësi tek kryeministria …

Gazetari i njohur Ylli Dylgjeri, ka bërë një koment epik lidhur me ngjarjen e një dite më parë, ku një protestues urinoi tek kryeministria. Në...

Ylli Dygjeri “zbulon” garën e Bashkisë së Tiranës për trajnimin e...

Nga Ylli Dylgjeri... Njoftim Me fondet IPA dhe Ambasadës Italiane, Bashkia e Tiranës ka hapur garën për trajnimin e qytetarëve për Urinim. Trajnimi do të zhvillohet...

Ylli Dylgjeri: Urdhëri i Lali Erit, të kapet rrushi

Analisti Ylli Dylgjeri ka ironizuar vendimin e qeverisë për të gjobitur protestuesin i cili urinoi në hyrje të kryeministrisë gjatë protestës së djeshme të...

Humor nga Ylli Dylgjeri: Gati të mbroj Rinasin

Analisti Ylli Dylgjeri ka ironizuar me një foto në facebook, thirrjen e qeverisë për të dërguar ushtrinë në Rinas. Postimi i plotë USHTAR! Për çështjen e pareve...

Grabitja në Rinas, Dylgjeri: Për të ngritur % e sondazheve të...

Analisti Ylli Dylgjeri, përmes një postimi në facebook, ironizon për grabitjen e milionave euro në Rinas. Për të, kjo është punë partie, pasi siç...

E “vërteta” që vjen nga lart!

Nga Ylli Dylgjeri - Sot formimi intelektual nuk po e pranon gjithmonë e më shumë median e shkruar. Ti flasësh sot studentëve, pedagogëve dhe intelektualit shqiptar...

Edhe DASH hedh bojë të zezë…

Nga Ylli Dylgjeri- Dje pas bojës së zezë që Opozita hodhi mbi muret e Ministrisë së Brendshme, është Departamenti Amerikan i Shtetit që hodhi të...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com