E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

“T’ju vijë turp ambasadorë! Sot u kujtuat për krimin, me kë...

Nga Ylli Dylgjeri - Më në fund u kujtuan! U kujtuan të bëjnë thirrje për hetimin e dosjeve të krimit. Të dosjeve të mashtrimit! Të...

Dylgjeri: Ramës i ka mbetur një palm-er pa ju tharë

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar qëndrimet e kryeministrit Edi Rama pas dekretit të Presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit dhe...

Arritje e Komisionit të Ligjeve

Nga Ylli Dylgjeri - Arritje e Komisionit të Ligjeve: Ngritja e Komisionit Hetimor per shkarkimin e Presidentit, u miratua nga Parlamenti Monist dhe kundër 1 Ballist!

Kryeministri ndalet vetëm po e rrethoi populli

Nga: Ylli Dylgjeri A ka qënë gjithmonë ky regjim zgjedhjesh?  Kjo gjuhe? Ky komunikim gjate fushatash? Po! Ka qene sipas përgjshmerise dhe nivelit kulturor te...

Vendi ka rënë në duart të bandave kriminale

Nga Ylli Dylgjeri - Njerëz! Situata është vertete alarmante. Vendi ka rene në duart te bandave kriminale. Infeksioni eshte i madh. Kur ndodh kjo murtaje te shpendet,...

Ed Rama, fallxhori më i madh i kombit

Nga Ylli Dylgjeri - E dëgjuat Bildin o popull? Dëgjoheni prap dhe prap. Ai prap do ta mohojë. E pate se njëherë e kapi filxhanin në...

Ku ndryshon Mon Kukaleshi nga Sandër Lleshi?

Nga Ylli Dylgjeri - Për ato që nuk e dinë, Mon Kukaleshi ka qënë Shef i Komisariatit të Policise së Tiranës në kohën e pushtimit...

Pas Qershorit vjen… Prilli, na sill edhe dy xhin!

Nga Ylli Dylgjeri - Dialog: Juncker: Do të mbahen zgjedhjet në Shqipëri, në fund të muajit...prill? Rama: Qershor Juncker: Po, domethënë, janë në muajin e fundit pas muajit të fundit. Rama:...

Debat me miqtë për pesticidet

Nga Ylli Dylgjeri - Po debatojmë tani në një tavolinëpër për perimet në treg, kush janë bio e kush janë rritur me ilaçe? Po mundohem tu shpjegoj...

Ministër i Brendshëm pa të brendshme!

Nga Ylli Dylgjeri Ministri Lleshaj per Deutsche Welle: ...“Unë nuk besoj që një publikim i tillë prish imazhin e Shqipërisë. Sigurisht që asnjë lajm sado i...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...