E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Dylgjeri: Më 30 qershor votohet, më 13 tetor numërohet!

Ylli Dylgjeri, ka ironizuar votimet e konsideruara prej tij si moniste, që po zhvillon sot Rilindja. Duke u nisur nga deklarata e shumta të bëra...

Ironizon Ylli Dylgjeri: Meqë ka fluks, më tregoni kë gisht do...

Gazetari i njohur Ylli Dylgjeri, ka ironizuar votimet e konsideruara prej tij si moniste, që po zhvillon sot Rilindja. Duke u nisur nga deklarata e shumta...

“T’ju vijë turp ambasadorë! Sot u kujtuat për krimin, me kë...

Nga Ylli Dylgjeri - Më në fund u kujtuan! U kujtuan të bëjnë thirrje për hetimin e dosjeve të krimit. Të dosjeve të mashtrimit! Të...

Dylgjeri: Ramës i ka mbetur një palm-er pa ju tharë

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar qëndrimet e kryeministrit Edi Rama pas dekretit të Presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit dhe...

Arritje e Komisionit të Ligjeve

Nga Ylli Dylgjeri - Arritje e Komisionit të Ligjeve: Ngritja e Komisionit Hetimor per shkarkimin e Presidentit, u miratua nga Parlamenti Monist dhe kundër 1 Ballist!

Kryeministri ndalet vetëm po e rrethoi populli

Nga: Ylli Dylgjeri A ka qënë gjithmonë ky regjim zgjedhjesh?  Kjo gjuhe? Ky komunikim gjate fushatash? Po! Ka qene sipas përgjshmerise dhe nivelit kulturor te...

Vendi ka rënë në duart të bandave kriminale

Nga Ylli Dylgjeri - Njerëz! Situata është vertete alarmante. Vendi ka rene në duart te bandave kriminale. Infeksioni eshte i madh. Kur ndodh kjo murtaje te shpendet,...

Ed Rama, fallxhori më i madh i kombit

Nga Ylli Dylgjeri - E dëgjuat Bildin o popull? Dëgjoheni prap dhe prap. Ai prap do ta mohojë. E pate se njëherë e kapi filxhanin në...

Ku ndryshon Mon Kukaleshi nga Sandër Lleshi?

Nga Ylli Dylgjeri - Për ato që nuk e dinë, Mon Kukaleshi ka qënë Shef i Komisariatit të Policise së Tiranës në kohën e pushtimit...

Pas Qershorit vjen… Prilli, na sill edhe dy xhin!

Nga Ylli Dylgjeri - Dialog: Juncker: Do të mbahen zgjedhjet në Shqipëri, në fund të muajit...prill? Rama: Qershor Juncker: Po, domethënë, janë në muajin e fundit pas muajit të fundit. Rama:...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com