E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Iku Kajmaku, bjeri nga Ndroqi tani zoti Rama!

Nga Ylli Dylgjeri - Çfarë Ju mbeti tani zoti Rama? Vetëm Turpi! Mbajeni. Por Ti ske Turp! Droga në qeverisjen Tuaj vazhdoi me gomar, mushkë, pëllumba...

Gjithë administrata në aksion; like dhe share te Facebook i shefit

Nga Ylli Dylgjeri - Like- t, po nxjerrin Sekretin... Administrata Publike nen terrorin e Like-ve! Shikoni miq, pas urdhrit te dhëne nga Fuga &Co, do të...

Ylli Dylgjeri: U hapën negociatat për në BE!

Nga Ylli Dylgjeri - Nuk di si tua përshkruaj ato çaste o miq. Një festim i paparë! Po tundej dheu.Tërmeti i fundit 7.5 ballë u...

Po ta kishte mbajtur Ramën në Francë, Macron e kish zgjidhur...

Nga Ylli Dylgjeri - Apo jo Ornela Vorbsi? Ky Macroni e kishte zgjidhur thjeshtë hallin e shqiptarëve që kërkojnë azil në Francë. Po ta kishte...

E thanë edhe këtë…

Nga Ylli Dylgjeri - Uaaaaaaaaaa ! - e tha dhe këtë Gjebreja! ...Nga studio e Fax News, teksa fliste për çështjen e negociatave, deputetja socialiste Elona...

Kush e do më shumë këtë vend zoti Rama?

Nga Ylli Dylgjeri - ‘Janë mediat që shkruajnë dhe vetëm nxijnë, janë mediat që shpërndajnë lajme nëpër BE’, tha Edi Rama gjatë fjalës së tij...

Ylli Dylgjeri: Meqë tani jemi anëtar të Schengenit B…

Nga Ylli Dylgjeri Në kuadrin e Transparencës Meqë tani jemi anëtar të Schengenit B..., dua të di kush nga Oligarkët e bleu apo e morri me PPP Fabrikën...

Gjahtari leshko…

Nga Ylli Dylgjeri - Gent Cakaj si gjahtari leshko... Kjo deklarata sot në Konferencë shtypi e Genc Cakës, "se nuk kam frikë nga votat kundër, por jam...

Dëftesa e Elisës

Nga Ylli Dylgjeri -Me mëngjez më shkatëroi gazit Dëftesa Elisa... Në vënd të publikoj "Punën me Tru", publikon Punën me Dru!!! Rrofsh o Ramë,...

Shakaxhiu i përparimit

Nga Ylli Dylgjeri - "Dua të hyj në rradhën e historisë së oratorisë shqiptare..."- na tha dje Kryeministri shqiptar në një ekran e përballë një gazetari...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...