Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Shqipërisë i ka rënë kanceri cannabis!

"Qentë e drogës në pikat doganore janë të lodhur. Era e canabisit i ka dehur.  Ç’të bëjmë? Vetëm me foto nga lart e shkulje...

Fronti i së keqes. Zoti na ndihmoftë!

"Kush të jetë në krye? Të shohim në ditët që vinë se deri ku do arrijë e keqja në front. Zoti na ndihmoftë!" Nga Ylli Dylgjeri Të jetosh...

Diplomacia e Kot- ziut

Nga Ylli Dylgjeri/Ministri Kotzias do e flet kot! Ministri grek Kotzias foli sot në konferencën për shtyp për tre grupe çamësh!!! Duke i ndarë sipas tij...

Jemi të shokuar Elvis!

Nga Ylli Dylgjeri/Ti ike nga detyra si burrat, si burrat kavajas! Burrëria Juaj dalloi që në fëmini në rrugicën kavajase. Haroje Elvis, harroje qe ke...

I kujt është Shullazi?

Nga Ylli Dylgjeri/ Kjo është pyetja që bëhet rëndom sot. I PD-së? Po! I PS-së? P'jo! Kjo lojë pingpongu më kujton një barcaletë të viteve të shkuara....

Të lumtë okllai-a Pandeli Majko!

Nga Ylli Dylgjeri - Nuk arrita ta ndjek dot sonte (mbrëmë) ne Top-Story, z. Majko. Me fal Pandi. Rutina e pasdites ma humbi shfaqjen që...

Koço, socialisti i racës

Çdo qenie njerzore permban me shume se 50 trilion qeliza. Çdo minut vdesin qindra milion syresh dhe po aq lindin përmes proçesit të ndarjes...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com