Ballina Etiketimet Ylli Dylgjeri

Etiketim: Ylli Dylgjeri

Kush e ka radhën nga grupi?

Nga Ylli Dylgjeri - Një kokëfortë i grupit shpallet në kërkim nga policia... Kush e ka rradhën nga grupi? Ja çfarë thoshte kryeministri Edi Rama për...

Iku Kajmaku, bjeri nga Ndroqi tani zoti Rama!

Nga Ylli Dylgjeri - Çfarë Ju mbeti tani zoti Rama? Vetëm Turpi! Mbajeni. Por Ti ske Turp! Droga në qeverisjen Tuaj vazhdoi me gomar, mushkë, pëllumba...

Gjithë administrata në aksion; like dhe share te Facebook i shefit

Nga Ylli Dylgjeri - Like- t, po nxjerrin Sekretin... Administrata Publike nen terrorin e Like-ve! Shikoni miq, pas urdhrit te dhëne nga Fuga &Co, do të...

Ylli Dylgjeri: U hapën negociatat për në BE!

Nga Ylli Dylgjeri - Nuk di si tua përshkruaj ato çaste o miq. Një festim i paparë! Po tundej dheu.Tërmeti i fundit 7.5 ballë u...

Po ta kishte mbajtur Ramën në Francë, Macron e kish zgjidhur...

Nga Ylli Dylgjeri - Apo jo Ornela Vorbsi? Ky Macroni e kishte zgjidhur thjeshtë hallin e shqiptarëve që kërkojnë azil në Francë. Po ta kishte...

E thanë edhe këtë…

Nga Ylli Dylgjeri - Uaaaaaaaaaa ! - e tha dhe këtë Gjebreja! ...Nga studio e Fax News, teksa fliste për çështjen e negociatave, deputetja socialiste Elona...

Kush e do më shumë këtë vend zoti Rama?

Nga Ylli Dylgjeri - ‘Janë mediat që shkruajnë dhe vetëm nxijnë, janë mediat që shpërndajnë lajme nëpër BE’, tha Edi Rama gjatë fjalës së tij...

Ylli Dylgjeri: Meqë tani jemi anëtar të Schengenit B…

Nga Ylli Dylgjeri Në kuadrin e Transparencës Meqë tani jemi anëtar të Schengenit B..., dua të di kush nga Oligarkët e bleu apo e morri me PPP Fabrikën...

Gjahtari leshko…

Nga Ylli Dylgjeri - Gent Cakaj si gjahtari leshko... Kjo deklarata sot në Konferencë shtypi e Genc Cakës, "se nuk kam frikë nga votat kundër, por jam...

Dëftesa e Elisës

Nga Ylli Dylgjeri -Me mëngjez më shkatëroi gazit Dëftesa Elisa... Në vënd të publikoj "Punën me Tru", publikon Punën me Dru!!! Rrofsh o Ramë,...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com