Ballina Etiketimet Xhevahir

Etiketim: xhevahir

Zgjidh një xhevahir dhe zbulo si duhet të jetë burri yt...

Ndonjëherë, zgjedhjet tona, në mënyrë të pavetëdijshme, na çojnë drejt rrugëve ku takojmë njerëzit. Zgjidh një xhevahir dhe zbulo si duhet të jetë burri yt...

“Arena Kombëtare”, Veliaj: Një xhevahir i ri në Tiranë

Ndërtimi i stadiumit “Arena Kombëtare” në kryeqytet po ecën me ritme të shpejta dhe brenda 15 muajsh do të jetë gati të hapë portat...

Rama: Sheshi “Skënderbej”, xhevahiri i Rilindjes Urbane

Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, e konsideroi sheshin “Skënderbej” si “xhevahiri më i madh i kurorës së Rilindjes Urbane”. Sipas...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com