E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Xherdan Shaqiri

Etiketim: Xherdan Shaqiri

FOTO/ Xherdan Shaqiri është futbollisti më i pafat në Premierligë

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, është detyruar të largohet nga fusha në ndeshjen mes Stoke City dhe Arsenal. Shaqiri pësoi një lëndim, për t’ia lëshuar...

Shaqiri tregon arsyen për të cilën do të largohej nga Stoke...

Xherdan Shaqiri ka hedhur poshtë pretendimet se do të largohet këtë verë nga Stoke City, por ka lënë të kuptohet se nëse vjen ndonjë...

VIDEO/ Goli i Xherdan Shaqirit më i miri i sezonit tek...

Xherdan Shaqiri ka fituar çmimin për golin më të bukur të vitit te skuadra e Stoke Cityt. Ishte goli i tij i jashtëzakonshëm ndaj Hull...

FOTO/ Një lajm fantastik për Shaqirin

Xherdan Shaqiri ka marrë një lajm të mirë në mëngjes. Ai pritet të luajë nga formacioni bazë për Stoke Cityn në duelin ndaj West Ham...

Shaqiri i papërmbajtshëm, asist dhe supergol. “Goal.com” e përzgjedh në formacionin...

Xherdan Shaqiri të shtunën kundër Hull City ka realizuar një ndeshje perfekte ku gjithçka është konkretizuar me një supergol. Futbollisti me origjinë shqiptare që luan...

Shaqiri jashtë Zvicrës

Xherdan Shaqiri është mungesa e madhe dhe më e rëndësishme e kombëtares zvicerane të futbollit për ndeshjet e programuara në datat e lira të...

Ja ku e mban flamurin shqiptar Xherdan Shaqiri (VIDEO)

Ylli i Zvicrës dhe Stoke City, Xherdan Shaqiri ka qenë i ftuar i emisionit “Gülsha folgt dir”, ku ka folur për jetën e tij...

Xherdan Shaqiri pushime në jugun e Shqipërisë

Pas një lodhje në Euro 2016, është radha e futbollistëve që të marrin pushimet. Edhe pse pjesë e një ekipi të huaj, Xherdan Shaqiri...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...