Ballina Etiketimet Xherdan Shaqiri

Etiketim: Xherdan Shaqiri

Tifozët zviceranët kërkojnë përjashtimin e Xhakës dhe Shaqirit

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë marrë mbi shpatulla Zvicrën për ta udhëhequr drejt fazës tjetër në Rusi 2018, por në mënyrë të pabesueshme,...

Dua Lipa i gëzohet suksesit të shqiponjave (FOTO)

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri realizuan dy gola të mrekullueshëm në fitoren 2-1 të Zvicrës ndaj Serbisë në ndeshjen e dytë në Botëror. Këngëtarja...

Këpucët e Shaqirit që mund të tensionojnë ndeshjen ndaj Serbisë

Serbia luante sonte ndaj Zvicrës në një ndeshjes që ndihet shumë edhe në Kosovë. Në fushën e lojës për helvetët do të ketë edhe...

Rrëfimi i plotë i Shaqirit: Mbaj dy flamuj në këpucët e...

Xherdan Shaqiri për "The Players’ Tribune" Shtëpia jonë nuk kishte ngrohje. Vetëm një oxhak të madh. Ishte një shtëpi shumë, shumë e vjetër në një...

Shorti e ka vendosur përballë Serbisë, Shaqiri: Do të jetë thjeshtë...

Xherdan Shaqiri këtë verë do të jetë i impenjuar në Kupën e Botës me Kombëtaren e Zvicrës, teksa fati i goglave e ka vendosur...

Stoke City rrezikon rënien, Shaqiri në orbitën e gjigandit anglez

Stoke City nuk po kalon një situatë të mirë në Premier League, me bardhekuqtë që momentalisht janë në një vend që të dërgon një...

“Bomba” e Shaqirit: As Ronaldinjo s’do e bënte dot diferencën te...

Xherdan Shaqiri ka dhënë një intervistë në Zvicër, e cila ka shkaktuar shumë zhurmë. Futbollisti i Stoke Sitit ka paralajmëruar se do të largohet...

Skuadra e tij po humb ndaj City-t, por kalimi spektakolar i...

Manchester City po fiton me rezultatin 0-2 në transfertë ndaj Stoke City, ndërsa po luhen 10 minutat e fundit të takimit. Por edhe pse po...

Xherdan Shaqiri i pandalshëm, shënon super gol ndaj Leicester (VIDEO)

Xherdan Shaqiri nuk ka ndërmend të ndalet në Premier League. Futbollisti me origjinë shqiptare ka shënuar një tjetër super gol. Në minutën e 44-të,...

Kosova feston Pavarësinë, Xherdan Shaqiri mesazh urimi në Instagram

Xherdan Shaqiri ka uruar Kosovën për 10 vjetorin e Pavarësisë. Mesfushori i cili aktivizohet në Premier League tek Stoke City, ka publikuar një foto në...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com