E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Xherdan Shaqiri

Etiketim: Xherdan Shaqiri

“E ke ti fajin!” Shaqiri zbulon mesazhet pas shkarkimit të Mou

Xherdan Shaqiri ka zbuluar mesazhet që ka marrë pasi u zyrtarizua shkarkimi i Jose Mourinho nga detyra e trajnerit të Manchester United. “Kam marrë shumë...

Shaqiri emocionon kosovarët me deklaratën e tij

Xherdan Shaqiri po zhvillon një sezon fantastik te Liverpooli pasi me paraqitjet e tij është shndërruar në idhullin e ri të tifozëve. Së fundmi, 27-vjeçari...

Shaqiri me dy golat e tij e bën komentatorin shqiptar të...

Nate e mbrëmshme ka qenë magjike për sulmuesin shqiptar, Xherdan Shaqiri. Futbollisti që luan për kombëtaren e Zvicrës ka realizuar dy gola fantastikë ndaj Manchester...

Video që po “çan” rrjetin, Neymar fëlliq keq Xherdan Shaqirin

Neymar është padyshim një nga futbollistët në botë dhe këtë ai e tregon sa herë i jepet mundësia. Mbrëmjen e djeshme, PSG mundi 2-1 Liverpoolin. Bernat...

Shaqiri rrëfehet për aventurën tek Interi: Nuk pendohem, gabova vetëm kohën

Sulmuesi i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri gjatë një interviste të dhënë për “La Gazzetta dello Sport” foli për kohën e kaluarwt tek Interi. 27-vjeçari deklaroi...

Shaqiri: Duam kthesën ndaj Fulhamit

Pas dy humbjeve të njëpasnjëshme, ndaj Arsenalit në kampionat dhe Crvena Zvezda në Champions, Liverpool tenton kthesën ndaj Fulhamit. Në sfidën e programuar për tu...

“Daily Mail” speciale për mungesën e Xherdan Shaqirit në Beograd: Fituan...

Xherdan Shaqiri nuk udhëtoi me skuadrën e Liverpulit për t’u përballur me Crvena Zvezdën në Beograd. Shqiptari i Kosovës që luan për Zvicër festoi me...

FOTO/ Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për mungesën e Shaqirit në...

Lajmi i mungesës së Xherdan Shaqirit në sfidën e ditës së nesërme ndaj Crvena Zvezdës në Beograd ka bërë bujë në mediat serbe. Pothuajse të...

Shqiponja i “tërboi” serbët, Xherdan Shaqiri merr lajmin e keq

Shqiptari nga Kosova, Xherdan Shaqiri, shkaktoi polemika në Kampionatin Botëror në Rusi gjatë verës pasi festoi me “shqiponjë” pas golit të fitores në ndeshjen...

Legjenda e Liverpulit: Xherdan Shaqiri është absolut

Lojtari nga Gjilani, Xherdan Shaqiri, duket se ka gjetur besimin e munguar tek anglezët e Liverpool.  Tifozët tashmë e kanë kthyer në temë të...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...