E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Xhensila

Etiketim: Xhensila

10 këngët më të klikuara të 2018-s

Përgjatë këtyre ditëve, keni vënë re shkrime të ngjashme me këtë, që përpiqen të përmbledhin 365 ditë në pak fjalë. 2018-a zgjati sa një...

Besi feston ditëlindjen, Xhensila: Pa ty jam asgjë

Aktori i humorit Bes Kallaku feston sot 33-vjetorin e lindjes. Dhe në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte urimi i bashkëshortes dhe nënës...

Besi revoltohet pas lajmeve: Po na lë zemra Ijen dhe familjarët

Lajmi i rremë që qarkullon nëpër portale sipas të cilit, Bes Kallaku dhe Xhensila janë aksidentuar rëndë, ka revoltuar keqazi aktorin e humorit. Rreth...

Xhensila Pere i propozon për martesë live në emision, moderatori i...

Ish banorja e Big Brother Xhensila Pere është një nga vajzat me të përfolura në showbizzin shqiptar. E ftuar në emisionin ‘Adrenalinë’ së bashku me...

I kërkoi të kalonin një natë bashkë, Blerim Destani “lë thatë”...

Blerim Destani është nga ata personazhe që nuk duhet të lodhet shumë për t’i bërë meshkujt për vete, pasi këto të fundit duken se...

Si princeshë, Xhensila do t’ju lërë pa fjalë me këtë foto...

Këngëtarja shumë e njohur dhe e komentuar, Xhensila Myrtezaj, së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo është në...

Zbulohet arsyeja pse e Xhensila e fshehu shtatzëninë deri në muajin...

Prej disa muajsh eshte bere publik lajmi se Xhensila dhe Besi presin nje femije. Me pas u zbulua edhe gjinia e femijes qe do...

Xhensila: Gjithmonë e kam parë veten si nënë të një…

Në programin “Dua të të bëj të lumtur” e ftuar surprizë për Bes Kallakun ishte edhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e dashur Xhensila Myrtezaj....

Xhensila në pritje të ëmbël (VIDEO)

Prej pak kohësh qarkullojnë zëra që thonë se Xhensila dhe Besi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në muajin e 4-ët të...

Lot krokodili? Xhensila iu përvishet atyre që e akuzuan (FOTO)

Xhensila dhe Besi vizituan këtë fundjavë një familje në vështirësi ekonomike, që jeton në Kashar. Fotot qarkulluan në rrjete sociale sepse inisiativa ishte e...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...