Ballina Etiketimet Xhemal qefalia

Etiketim: xhemal qefalia

“Djegia e Parlamentit”, PS frikë nga identifikimi i autorëve, shmang komisionin...

Deklarata e Presidentit të Republikës, Ilir Meta në Komisionin e Posaçëm  Hetimor për shkarkimin e tij se një nga arsyet në shfuqizimin e datës...

“Vëlla, mos e ça trapin”/ Xhemal Qefalia i trembur nga përgjimet...

Partia Socialiste dhe kandidati për bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj vijon fushatën elektorale në Petrelë. Në mbështetje të tij janë dhe deputetët socialistë Xhemal...

Tahiri lë mandatin, deputeti i PS: Mbi të ka vetëm një...

Pasi ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, bëri me dije lënien e mandatit, në selinë e Rilindjes (PS), nuk ka qetësi. Deputeti i PS-së, Xhemal...

Deputeti i PS: Kemi dokumente kompromentuese për këta që bërtasin, do...

Komisioni hetimor "Tahiri" do vijojë punën edhe pse ish-ministri dorëzoi sot mandatin e deputetit. Një gjë të tillë e deklaroi anëtari socialist i këtij komisioni,...

Socialisti Qefalia s’ka dyshime: Me këtë opozitë, Rama e ka rrugën...

I ftuar sot në Report TV, deputeti socialist Xhemal Qefalia foli për disa zhvillime të fundit politike në vend, që nga protesta e dhunshme...

Komisioni “Tahiri”, deputeti i PS: PD hoqi vëmendjen nga financimet ruse

Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia thotë se PD ka kërkuar ngritjen sa më shpejt të komisionit hetimor për “Tahirin”, me qëllim shfokusimin e...

Lëvizjet në Prokurori, PS “merr në mbrojtje” Kryeprokuroren, Qefalia: Ligji i...

Partia Socialiste i del në krah kryeprokurores Arta Marku në lidhje me vendimet e saj për ndryshimin e disa prej krerëve të organit të...

Arrestimi i Habilajt, deputeti i PS: Duket sikur është arrestuar Tahiri,...

Deputeti i PS, Xhemal Qefalia ka reaguar për arrestimin e Moisi Habilajt në Itali si pjesë e një bande të trafikimit të drogës dhe...

LSI/Elona Guri, deputetit të PS, Qefalia: Do takohemi në gjyq me...

Përplasjet mes LSI dhe PS-së kanë kaluar dhe në padi penale. Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia ka paditur këshilltaren e LSI në Këshillin...

Deputeti i PS: SHISH-i jashtë kontrollit! Ku shkojnë fondet? Kush përgjohet?

Deputeti socialist, Xhemal Qefalia deklaroi në Report Tv se Shërbimi Informativ Shtetëror është jashtë kontrollit të Kuvendit. Në emisionin “45 Minuta” me gazetarin Denis Minga,...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com