E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Xhelal Mziu

Etiketim: Xhelal Mziu

Xhelal Mziu përuron tre investime të reja në Kamëz dhe Paskuqan

Vazhdon me intensitet puna në territorin e Bashkisë Kamëz. Punimet në infrastrukturën rrugore po inspektohen sistematikisht nga kryetari i Bashkisë Kamëz Xhelal Mziu. Në kuadrin e...

Xhelal Mziu përuron përfundimin e punimeve në tre investime të Bashkisë...

Vazhdon me intensitet puna në territorin e Bashkisë Kamëz. Punimet në infrastrukturën rrugore po inspektohen sistematikisht nga kryetari i Bashkisë Kamëz Xhelal Mziu. Në...

Mziu: Nuk iki nga detyra, do më mbrojnë qytetarët

Të zgjedhurit socialist po presin procedurat ligjore për të marrë zyrtarisht detyrën. Një tjetër betejë parashikohet mes tyre dhe opozitareve, pasi kryebashkiakët e djathtë...

Xhelal Mziu: Nuk dal nga zyra e bashkisë së Kamzës

Kryebashkiaku ende në detyrë i Kamzës, Xhelal Mziu ka deklaruar se nuk do të pranojë të dalë nga zyra, pavarësisht votimeve të 30 qershorit...

Xhelal Mziu, bashkëqytetarëve: Respekt dhe mirënjohje për qëndresën e gjithësecilit

Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu në një reagim në rrjetet sociale falenderon bashkëqytetarët që braktisën votimet moniste. "Ju që keni mundur të përjetoni në...

Xhelal Mziu, thirrje: Qytetarë të Kamzës, bojkotoni zgjedhjet moniste!

Xhelal Mziu, kryebashkiaku i Kamzës, i është drejtuar me një thirrje të fuqishme sot qytetarëve të tij për të bojkotuar zgjedhjet farsë dhe duke...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t’i themi...

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve...

DOKUMENTI/ Mziu: Në Kamëz nuk ka zgjedhje në 30 qershor

Xhelal Mziu në përgjigje të shkresës nr.11871. datë 18.06.2019 të Komisionit Qendror Zgjedhor dhe protokolluar në Bashkisë Kamëz me nr.3382/2 prot datë 24.06.2019 dhe...

VIDEO/ Xhelal Mziu: Mbetem me shpresë që Rama nuk do të...

Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, nuk i ka humbur shpresat se kryeministri Edi Rama, duke parë situatën, tërespektojë Kushtetuën dhe qeveria dhe Policia të...

Mziu i prerë, nuk kaq zgjedhje me 30 qershor, paralajmëron edhe...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu i ftuar në emisionin “KafeIN” gjatë një interviste me moderatorin Flavio Qarri tha se qytetarët e Kamzës janë gati...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...