E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Xhani De Biasi

Etiketim: Xhani De Biasi

De Biasi, njeriu që duhej përcjellë me tifozë

Pas konferencës së dhënë sot me kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, ku deklaroi largimin nga drejtimi i kombëtares, Gianni De Biasi është larguar...

Largimi nga kombëtarja? Reagon Ergys Kaçe

Ergys Kaçe ka reaguar pas lajmit të publikuar sot se ishte larguar nga Kombëtarja Shqiptare pas përplasjeve me trajnerin Gianni De Biasi. Kaçe thekson ky...

Kreu i futbollit italian “kërcënon” De Biasin: Do t’ia mbyllim gojën!

Kreu i Federatës Italiane të Futbollit (FIGC), Karlo Tavekio, i është përgjigjur trajnerit Xhani De Biazi pas “kërcënimit” që ky i fundit i bëri...

Kaçe: Nuk po e kuptoj më De Biasin

Përpara ndeshjes me Spanjën është mësuar një vendim i çuditshëm i trajnerit De Biazi. Në përballjen me iberikët, trajneri De Biasi la në tribunë...

De Biasi: Duam vendin e tretë në grup. Ja pse e...

Pas publikimit të listës së lojtarëve që do të ketë të gatshëm për ndeshjet ndaj Lihtenshtejnit dhe Spanjës, De Biasi foli në konferencën për...

EDITORIAL

Pse Erion Veliaj paradite në Pezë e lavdëroi, kurse në darkë e sulmoi Ilir Metën?

Nga Nikoll Lesi Për të parë shkallën e demokracisë së brendshme në PS mjafton të shikojmë një ndodhi...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com