Ballina Etiketimet Vucic

Etiketim: vucic

Vuçiq: Nesër do të mësojmë qëllimin e serbëve të arrestuar në...

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u ka thënë mediave, se nesër pret që të ketë informacione të sakta në lidhje me rastin e arrestimit...

Vuçiç përkrah ndërmarrjet serbe që investojnë në Kosovë

Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiç, gjatë një vizite që ka zhvilluar sot në një fabrikë në Leskoc, ka thënë se qeveria përkrah ndërmarrjet vendore...

Vuçiç: Dikush i ndihmoi shqiptarët për Trepçën

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se shteti i tij gjendet në një situatë tejet të vështirë dhe se Serbia është duke kërkuar...

Debati Rama – Vuçiç për Kosovën merr vëmendjen e mediave serbe

Debati mes Ramës dhe Vuçiçit për Kosovën në samitin e sigurisë në Beograd ka tërhequr gjithë vëmendjen e mediave serbe. Në titujt kryesorë të...

Vuçiç: Dy dashuri – BE, por edhe Rusi. Rama: Një Dashuri,...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe homolugun i tij serb Aleksandër Vuçiç janë ulur së bashku në forumin “Stabiliteti i Europës Juglindore’ ku po...

Forumi i Sigurisë në Beograd, Vuçiç: Gjërat kundër njëri-tjetrit na lënë...

Vendet e Ballkanit duhet të lënë pas mënyrat “fëminore” të sjelles ndaj njëri-tjetrit siç ka ndodhur në të kaluarën, dhe të bashkëpunojnë në rrugën...

Forumi VI i Beogradit, Vuçiç: Do bëjmë gjithçka për t’u afruar...

Në Serbi ka nisur  Forumi VI i Beogradit për Sigurinë, me praninë e kryeministrit serb Aleksandër Vuçiç dhe atij shqiptar, Edi Rama. Dy krerët e...

Nis Forumi i Sigurisë në Begrad, Rama e Vuçiç në panel

Në Serbi ka nisur  Forumi VI i Beogradit për Sigurinë, i cili do të kulmojë sot me praninë e kryeministrit serb Aleksandar Vuçiç dhe atij shqiptar,...

Forumi i sigurisë – Rama takon Vuçiç në Beograd sot në...

Në Serbi ka nisur  Forumi VI i Beogradit për Sigurinë, i cili do të kulmojë sot me praninë e kryeministrit serb Aleksandar Vuçiç dhe atij shqiptar,...

Rama nesër në Beograd, ja kur do të takohet me Aleksandër...

Kryeministri i vendit, Edi Rama do të udhëtojë ditën e nesërme drejt Serbisë, ku do të marrë pjesë në Forumin e Sigurisë, i cili...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com