Ballina Etiketimet Vrau informatorin

Etiketim: vrau informatorin

Kush është i riu që dyshohet se vrau informatorin e policisë...

“Arrest me burg” është masa e sigurisë e dhënë këtë të hënë për 59-vjeçarin Hetem Muho dhe djalin e tij 20-vjeçar Dino Muho, të...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com