E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Vrasjet seriale

Etiketim: vrasjet seriale

Dy motrat në Guinness, shkak vrasjet seriale

Nga vitet 1950 deri në mesin e viteve 1960, Delfina dhe María de Jesús González zhvilluan “Rancho El Ángel”, të njohura gjithashtu si “Poli...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com