E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Vrasjen

Etiketim: vrasjen

Shkodër, policia kërkon ndihmë për zbulimin e autorëve të vrasjes së...

Policia kërkon ndihmë për zbulimin e autorëve të vrasjes së Astrit dhe Brahim Bilalit. Për çdo informacion sado të vlefshëm që mund të kenë...

Nuk paraqiten dëshmitarët, shtyhet gjyqi për vrasjen e Marvi Mihalit

Shtyhet seanca për vrasjen e Marvi Mihalit. Shkak është bërë mospraqitja në seancë e dëshmitarëve. Gjykata vendosi që një nga dëshmitarët që nuk u paraqit...

Publikohet për herë të parë dokumenti i SHIK për vrasjen e...

Në seancën e sotme gjyqësore ku ish-truproja i Sali Berishës, Izet Haxhiaj kërkoi rihapjen e dosjes “Hajdari” avokati i tij paraqiti një dokument të...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...