E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Pamje të rënda/ Vrasje makabre në Rusi, ekzekutohen brenda 16 sekondash...

Udhëheqësi i Qendrës për luftë kundër ekstremizmit në Ungusheti, Ibrahim Eldzharkiev dhe vëllai i tij janë ekzekutuar me armë zjarri. Kështu raportojnë mediat ruse...

Horrori në kamion, kush janë dy vëllezërit që akuzohen për vrasjen...

Ngjarja horror në Angli, ku 39 persona u gjetën të pajetë brenda një kamioni frigoriferik, vijon të jetë kryefjalë e autoriteteve britanike. Detektivët që...

Vrasje me armë zjarri në Dukagjin

Një vrasje me armë zjarri raportohet se ka ndodhur në fshatin Shosh të Malësisë së Dukagjinit. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. Policia është nisur në...

I dënuar për vrasje, arrestohet në Selenicë një person me rrezikshmëri...

Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në prangat e policisë. Bëhet fjalë për një person të dënuar me burgim të përjetshëm, i...

Filmi Joker shkakton polemika, mund të rrisë numrin e vrasjeve

Joker-i del në kinematë amerikane këtë javë pavarësisht një vale kritikash se ai glorifikon një vrasës dhe mund të inkurajojë sulme të ngjashme kudo....

Fotot/ Policia angleze vë në alarm qytetarët: Na ndihmoni të gjejmë...

Dy shqiptarë janë duke u kërkuar me ngulm nga Policia britanike, për shkak se dyshohet të kenë lidhje me një vrasje të ndodhur pak...

Vrasje në kampin Al-Hol në Siri, ku po mbahen edhe fëmijët...

Në një nga kampet që ka numrin më të madh të familjarëve të pjesëtarëve të grupit militant Shteti Islamik në Siri, Al-Hol, raportohet se...

Tronditet Prishtina, vrasje e katërfishtë në mes të qytetit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën këtë mesditë. Mediet kosovare raportojnë se një vrasje ka ndodhur pak më parë në një nga lagjet e...

Përgjaket gushti, vrasje e atentate, 7 viktima e 6 të plagosur

Gushti i këtij viti, përveç temperaturave të larta ka spikatur edhe për një mori ngjarjesh kriminale që kanë tronditur vendin. Ekzekutime mafioze, vrasje në...

Gushti i vrasjeve, 5 viktima në 12 ditë

Shqiptarët janë më të ekspozuar ndaj krimeve. Muaji gusht ka rritur edhe ngjarjet kriminale me pasoja të rënda për jetën. Në 12 ditët e...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Kastriot Islami: Reforma e dështuar…

Nga Kastriot Islami Reforma zgjedhore duket se ka dështuar fatkeqësisht pa nisur, sepse mbi të gjitha, Rama s’është...

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com