E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Vrasja

Etiketim: vrasja

Detajet/ Gjendet i vrarë në makinë 45 vjeçari, policia identifikon autorin

Një person është gjetur i vrarë brenda një makine në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Kënetës, rreth orës 01:10 të së dielës. Viktima...

“Shokun se çoj me vra”, zbardhet dëshmia e vrasësit të H.Beqirit

“Një shok që i them shok, nuk e çoj me vra. Kërkoj drejtësi”. Këto janë fjalët e Elvis Hoxhës në fund të seancës gjyqësore...

VIDEO +18/ Ky është momenti i ekzekutimit me 14 plumba i...

Këto janë momentet e fundit të jetës së Arben Bilalit, i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në derë të shtëpisë. Në pamjet filmike të siguruara...

Vrasja e Bilalit, identifikohet automjeti i ekzekutorit

Policia ka mundur të identifikojë automjetin nga ku u qëllua plot 14 herë një ditë më parë me kallashnikov, mbi trupin e ish-policit Arben...

Kush e nxori Bilalin nga banesa ku ishte i ngujuar? Autorët...

Të tjera detaje zbardhen nga vrasja e ish-efektivit të policisë Arben Bilali. 50-vjeçari qëndronte i ngujuar në banesën e tij, për shkak të frikës...

Vrasja në Zall Bastar, Gjykata jep masat e sigurisë

Gjykata vendos masën e sigurisë ''arrest me burg'' për Esat Canin ndërsa vendosi ''arrest shtëpie'' për Elida Cani dhe Defrim Kurti. Të tre u...

Tentuan të fshihnin vrasjen në Tiranë, policia prangos tre persona

Policia e Tiranës ka arritur të zbardhë vrasjen e 34 vjeçarit, Arben Gjeçi, banues në fshatin Bastar i Mesëm. Gjatë hetimeve të kryera 48 orët...

VIDEO/ Zbardhet dinamika e vrasjes në Korçë ku u qëllua për...

Një person është vrarë me armë zjarri në qytetin e Korçës. Burime për “Balkanweb’ bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur para pak minutash...

Vrasja e trefishtë, ish-dhëndri e kishte përgatitur ngjarjen

Tirana u trondit mëngjesin e djeshëm nga një krim i rëndë në familje, që ndodhi në zonën e Unazës së Re. Ish-dhëndri ekzekutoi me...

Detaje tronditëse/ Shqiptari në burgun e Athinës u qëllua me thikë...

Detaje tronditëse kanë dalë nga vrasja e shqiptarit Albert Bako në burgun e Koridallosit në Athinë. Protothema shkruan se viktima u qëllua me një thikë të improvizuar...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...