E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet Vrasja

Etiketim: vrasja

Vrasja në Kavajë, Apeli në Durrës lë në burg Bledar Toçin

Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për Bledar Toçin, vendim i dhënë Gjykata e Kavjës. Shefi...

Vrasja në Mirditë, dy persona ndoqën për disa ditë Eri Zefin...

Prokuroria ka ngritur dyshime për dy persona në lidhje me vrasjen e pak ditëve më parë në Mirditë. Nga të dhënat e grumbulluara është...

Vrasja në Lushnje, autorët përdorën makinën e çiftit që grabitën në...

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja që tronditi sot Lushnjën dhe jo vetëm, ku 35-vjeçari Besnik Hida u qëllua me breshëri automatiku....

Dibër/ Vrasja me sende të forta e 29-vjeçarit, lihen në burg...

Janë lënë në burg tre të arrestuarit në lidhje me sherrin në Dibër që përfundoi me vrasjen e 29-vjeçarit Dukagjin Plaku dy ditë më...

Bulqizë/ I riu e paralajmëroi një vit më parë vrasjen e...

22-vjeçari Fatjon Keta, i cili disa ditë më parë vrau me thikë shokun e tij në qendër të qytetit të Bulqizës, ka shfaqur problematika...

“Deri kur kështu?”, Dom Gjergj Meta dënon vrasjen në Rrëshen

Qyteti i Rrëshenit u trondit sot paradite nga një vrasje mafioze. Pas një atentati me armë zjarri mbeti i vdekur në trotuarin e Katedrales...

Vrasja e shefit të ultrasve të Lacios me plumb në kokë,...

Diten e marte është vrarë shefi i ultrasve të Lazios, në “Parco degli Acquedotti” në Romë. Viktima quhet Fabrizio Piscitelli, i njohur si diabolik,...

“E vrava se kishte filluar…”, zbulohet letra e burrit që vrau...

Policia ka arritur të sigurojë një letër në makinën e Ardian Kukës, 37 vjeçarit, që një ditë më parë vrau me 6 thika në...

Detajet/ Ja pse u ekzekutua shqiptari në Athinë

Të tjera detaje bëhen të ditura për vrasjen e shqiptarit mbrëmjen e djeshme në Greqi. Siç bën të ditur televizioni grek Star, ngjarja ka ndodhur...

Vrasja e studentes në Greqi, dalin në dritë detaje tronditëse

Media greke “Zougla” publikon detaje të reja shokuese për vrasjen e studentes në Greqi, të dala në dritë, pas këqyrjes së telefonave celularë dhe...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com