Ballina Etiketimet Vrasja ne shkoder

Etiketim: vrasja ne shkoder

Vrasja në Shkodër, ish-deputeti i PD: Ku je fshehur Sandër Lleshaj?

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka reaguar në lidhje me vrasjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Ai i kërkon llogari ministrit...

Vrasja në Shkodër, gazetari: Autorët janë filmuar nga kamerat

Gazetari i kronikës Spartak Koka pohoi sot se autorët e atentatit që tronditi pak ditë më parë Shkodrën, ku mbeti i vrarë Fatos Verracaku...

Vrasja në Shkodër, dëshmitarët: Na shpëtoi Zoti nga plumbat

Dy ditë pas ekzekutimit me plumb në kokë të 40-vjeçarit Fatos Ferracaku dhe plagosjes së kunatit të tij 48-vjeçar Fatmir Mehaj, puna në markatën...

Vrasja në Shkodër, banorët: Kemi frikë, na ruajtë Zoti

Një ditë pas krimit në Shkodër pranë tregut të Rusit, tregtarë dhe qytetarë pranojnë që ndihen të tronditur dhe frikësuar nga kjo ngjarje e...

Një ditë pas vrasjes së Ferracakut, zbarkojnë në Shkodër prokurorë e...

Zyrtarë të lartë të policisë së shtetit dhe nje prokuror i Krimeve të Rënda kanë ardhur në Shkodër mëngjesin e sotëm. Ardhja e tyre ka...

Vrasja në Shkodër, 20 të shoqëruar, Ferracaku u qëllua nga një...

Një krimi i rëndë goditi Shkodrën një ditë më parë, një I vrarë dhe një i plagosur ishte bilanci i kësaj ngjarje tragjike. Ndërkohë edhe...

Plumba në kokë dhe gojë – Pamje të Rënda nga vrasja...

Pamje të rënda janë publikuar nga vrasja e sotme që tronditi qytetin e Shkodrës. Në atentatin e ndodhur në lagjen “Rus”, u qëllua me...

Vrasja në Shkodër, policia jep detaje

Një atentat ka ndodhur në Shkodër, paraditen e së mërkurës. Një tregtar peshku është qëlluar për vdekje me 8 plumba, ndërsa vrasësit me maska...

Vrasja në Shkodër, Voltana Ademi mesazh Ramës: Mjaft më! Do mbani...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar pas vrasjes së biznesmenit Arjan Ferracaku, 31 vjeç në zonën e Livadhes. Përmes një postimi...

VIDEO e plotë/ Ja si u ekzekutuan Boran Bërçana dhe Silvana...

Report Tv publikon sot të plotë videon ekskluzive të ekzekutimit të ish-policit Boran Bërçana dhe bashkëjetueses së tij Silvana Ndoci më 15 Korrik dhe...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...